İçeriğe atla

Lana Del Rey Fan Club

Guest Boran

Pinlenen İletiler

[align=center]Yeni Albüm Yolda[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/align]

[align=center]Bu yılın en dikkat çeken isimlerinden Lana Del Rey'den hayranlarına müjde![/align]

[align=center]Bu yılın en dikkat çeken isimlerinden biri hiç şüphesiz Lana Del Rey oldu. Albümü ve kendine özgü sesiyle dünya çapında milyonlarca hayran kazanan Del Rey, önceki gün yeni albümünün de yolda olduğunu ve çalışmalara başladığını söyledi. [/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...

[align=center]Born To Die- The Paradise Edition[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/align]

[align=center]Tracklistings

1. Ride

2. American

3. Cola

4. I Sing The Body Electric

5. Blue Velvet

6. Gods and Monsters

7. Yayo

8. Bel Air[/align]

[align=center][video=youtube]

[/align]
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 ay sonra...

[align=center]Lana Del Rey- Burning Desire[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]Lana Del Rey'in bir araba firmasının yeni modelinin yer aldığı yeni videosu 'Burning Desire' yayınlandı. 'Desire' isimli bir kısa filmde de yer alacak videoyu buradan izleyebilirsiniz.

[/align]

[align=center][video=youtube]

[/align]
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guzel mi degil mi karar veremiyorum.

Dedikleri gibi cidden biraz Esra Erol'u da andiriyor

Gizlenmiş İçerik

yok yıldız tilbe. esro erol'a nesi benziyor ya:S

Ya asiri benzetmiyorum zaten

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Ama soyle dikkatli bakinca kafa tipleri, biraz goz yapilari falan andiriyor bence.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guzel mi degil mi karar veremiyorum.

Dedikleri gibi cidden biraz Esra Erol'u da andiriyor :h

yok yıldız tilbe. esro erol'a nesi benziyor ya:S

Ya asiri benzetmiyorum zaten :)

Ama soyle dikkatli bakinca kafa tipleri, biraz goz yapilari falan andiriyor bence.

mahmut tuncer'i brad pitt'e benzetmek gibi bence : )
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

[/img]

Yok yok var bi seyler

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

[align=center]Lana Del Rey, Yeni Albümünden Bahsetti!

[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]Lana Del Rey, yeni albümünden bahsetti. İngiltere'nin başkenti Londra'da olan Lana, yeni albümü üzerinde çalıştığını söyledi. ABD'li şarkıcı Lana Del Rey'in yeni albümü daha ruhsal olacak. Albümündeki parçalarda az da olsa seksi, fakat önceki albümü gibi sinematik ve karanlık, hüzünlü şarkılar yer alacak. Lana, "Gerçekten yavaş yavaş çalışıyorum ama yaptığım her işi seviyorum." dedi.

Lana Del Rey, şarkılarını Santa Monica/California'da yazıyor. Lana Del Rey'in Born To Die albümü, 3.4 milyon satarak yılın en çok satan albümleri sıralamasında 5.sırada yer almıştı. Lana'ya göre klipler, onun yaptığı işin en kolay kısmı. Lana Del Rey'in albümüne koymadığı fakat stüdyoda kaydettiği pek çok şarkı da mevcut. Lana, yeni albümüne bu şarkılardan bazılarını da koyabilir.[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Madonna, Lady Gaga, Adele...Hiç birinin tahtına oynamıyor. Çünkü eşsiz biri Lana

Gizlenmiş İçerik

Yeni albümü gelsin artık. Her şarkısına kutsalmış gibi tapınıyorum.

Esra Erol'a da benziyor evet. Esra Erol = Ankaralı Lana Del Rey. Ben ikisini de seviyorum bebeklerim

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...