İçeriğe atla

Hande Yener Fan Club (HYFC)

Uğur

Pinlenen İletiler

• İleti 2,6k
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bir Bela olacak degil mi 2. klip! Iste bu Hande, aferin, babanin olumu seni biraz olgunlastirmis ve akillandirmis bence. DOGRU SECIM! Boyle devam.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]HANDE YENER... Kralice full Album Acapella...ve Geri Vokaller (Remix yapmak isteyenler buyursun

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20"> )

[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]

[/align]
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kraliçe klibi için 1 ay ön çalışma gerektiriyo, çalışmalara şimdiden başladık diyodu, garip. Yine de iyi olmuş ikinci klibi bir belaya çekiyo olması umarım kraliçeye hiçbi zaman klip çekmez

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

aynen uğur çok güzeller ya kimler hangi sarkıda geri vokallik yapıyo anlaşılmıyodu bu arada onlarıda anlamıs olduk ama ben zaten bir tek an meselesinde murat azireti çözebilmiştim

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

aynen uğur çok güzeller ya kimler hangi sarkıda geri vokallik yapıyo anlaşılmıyodu bu arada onlarıda anlamıs olduk ama ben zaten bir tek an meselesinde murat azireti çözebilmiştim

Gizlenmiş İçerik

Tamamini indirdim. Keske eski albumlerden de paylassa bu tarz seyler. Ben yillardir Yasak Ask'in karaokesini istiyorum. O sarkinin altyapisi muhtesemdi.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ama Hasta'da neden Emrah Karaduman'in vokalleri yok? Sarkiyi sarki yapan o vokal aslinda.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Dj'ler için paylaştı umarım bundan sonraki albümlerinide hep paylaşır

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> Yasak aşkın düzenlemesine bende bitiyorum keske paylaşsa senin adına sevinirim

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Makbule Hande Özyener miymiş adı....vaayy şaşırdım

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> bu kadını pek sevmem birkaç şarkısı hariç..mesela "hasta"yı sevdim...

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...