İçeriğe atla

Fransa 3. Grammy Adayları

Chatigo

Pinlenen İletiler

[align=center]En İyi Erkek Şarkıcı

(Emmanuel Moire - Beau Malheur)

Winner of 52th ETSC

En İyi Kadın Şarkıcı

(Marie-Mai - Comme Avant)

Winner of 45th ETSC

En İyi Grup/İkili

(Coeur De Pirate - Place De La République)

Winner of 59th ETSC

En İyi Düet

(Melanie Pain ft. Olga Kouklaki)

4th Place of 60th ETSC

En İyi Ballad

(Sophie-Tith - T'es Beau)

2nd Place of 56th ETSC

En İyi Rock Şarkı

(Marie-Mai - Comme Avant)

Winner of 45th ETSC

En İyi Şarkı

(Emmanuel Moire - Beau Malheur)

Winner of 52th ETSC

En İyi Beste

(Lou Doillon - I.C.U.)

7th Place of 46th ETSC

En İyi Şarkı Sözü

(Sophie-Tith - T'es Beau)

2nd Place of 56th ETSC

En İyi Video Klip

(Rose - Ciao Bella)

12th Place of 41th ETSC

[/align]
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

etyb birinci olanlari finale tasirdi hep ama comme avant ve coeur de pirate elenmis hep :-) bi de lou doillon yok? tes beau ayni sekilde gumus madalya almis bi sarki

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> en iyi klipte bile bi final gormeyi hak edememis o muazzam calisma. site nasil bi oylama yapmis anlam veremedim.

buna yorum yapilmayacak biliyorum cok da onemli degil zaten ama ileride okudugumda neler oldugunu hatirlatsin diye yaziyorum buraya.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Comme Avant ikinci sansa kaldi ne yazik ki orda da cikamadi. Yaristigi kategoride ETSCnin ilk rock birincisi de olmasi kosuluyla American Lights'ta karar kildik.

Bunun disinda klipte Fransa benim de adayimdi fakat daha sonra Luksemburg'ta karar kildik.

Bahsettigin diger isimler dogrultusunda fikrim yok hangi dallarda adaylardi bilmiyorum su an net. Cikabilecek bir klip adayligi ve rock adayligi olabilirdi Fransa'nin bana kalirsa 2 Emmanuel adayligina ek olarak.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Comme Avant ikinci sansa kaldi ne yazik ki orda da cikamadi. Yaristigi kategoride ETSCnin ilk rock birincisi de olmasi kosuluyla American Lights'ta karar kildik.

Bunun disinda klipte Fransa benim de adayimdi fakat daha sonra Luksemburg'ta karar kildik.

Bahsettigin diger isimler dogrultusunda fikrim yok hangi dallarda adaylardi bilmiyorum su an net. Cikabilecek bir klip adayligi ve rock adayligi olabilirdi Fransa'nin bana kalirsa 2 Emmanuel adayligina ek olarak.

benim problemim zaten sen degilsin ki :-) hatta etyb de degil tam olarak. sonucta bir cogu ikinci sansa bile kalamadan elenmis hepsini finale tasiyamazsiniz etyb hakki var diye. bu noktada sitede oylama yapanlari dusundum. ilk once hic umursamadim sen de biliyosun. eve gelince tekrar baktim aday oldugum katagori ve rakiplere. bariz bi haksizlik sezdim ama bu hicbi seyi degistirmeyecek. dedigim gibi yazmak istedim. kimseyi hedef tutmuyorum tenkit ettigim butun oylama yapan uyeler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu Grammy'de Fransa ilk kez odul alir herhalde diyoduk yine zor gibi baksana. Grammy Fransa'yi sevmiyor bence.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Tek bir odulu yok.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu Grammy'de Fransa ilk kez odul alir herhalde diyoduk yine zor gibi baksana. Grammy Fransa'yi sevmiyor bence.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Tek bir odulu yok.

aynen ahaha

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> oysa ki odul alinca basinda yer alacaktim haber olacaktim her yere cagatay turk etscdeki grammyde odulleri supurdu diye

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> hayallerim yikildi

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Egleniyoruz surda elimizden gelince. Bu yarismayi taklitlerinden nasil farkli kilariz digerlerinden nasil daha eglenceli hale getiririz'in urunleri bu olaylar. Odul torenleri vs.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bunu herkes boyle dusunmuyor ama hadi biz boyle dusunuyorlarmis gibi yapalim

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Fransa'nın çok hakkı yendi. Ön elemelerde 10 kategorinin 9'unda oy vermiştim

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20"> Sadece 2 aday çıkartması rezalet. Vatikan'la aynı sayıda adaylık çıkardı.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Fransa'nın çok hakkı yendi. Ön elemelerde 10 kategorinin 9'unda oy vermiştim

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20"> Sadece 2 aday çıkartması rezalet. Vatikan'la aynı sayıda adaylık çıkardı.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

kimsenin pek umrunda degil senden ve gokselden baska

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> tesekkur ederim ben o sarkilarin neyi hak ettigini biliyorum zaten :-) sen de biliyorsan sorun yok

Gizlenmiş İçerik

:-)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bende fransya bir çok dalda oy vermiştim az aday çıkarması şaşırtıcı benim açımdanda

ayrintili sonuclari cok merakla bekliyorum

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...