İçeriğe atla

yabancı dizi Orphan Black

Mustafa

Pinlenen İletiler

Musty hala baslamadin di mi?

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
Eurovision haftasi munasebetiyle son 2 bolumu kacirdim dun aksam izledim. Helena bebegim harikasin. "Sistra" deyisini bile ozlemisim kiz.

iPhone 'dan Tapatalk aracılığı ile gönderildi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

S02E04 'te Cal ve Sarah'in opustukleri an calan muhtesem sarki

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

5. bolum tanitimina gore Cal'in da altindan bir seyler cikacak. Hic guven vermemisti zaten bana. Felix her zaman haklidir.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Buna bu gece basliyirumda final nasil bitmisti unuttum hehehe uzun bi ara olunca nese baslamadan ince ozet gecer heralde

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Buna bu gece basliyirumda final nasil bitmisti unuttum hehehe uzun bi ara olunca nese baslamadan ince ozet gecer heralde

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Basladin mi Musty??

iPhone 'dan Tapatalk aracılığı ile gönderildi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu diziyi de izleyen yok herhalde, Musty izliyodu bi o da izlemiyo artik herhalde.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...
  • 5 ay sonra...
  • 2 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...