İçeriğe atla

korku American Horror Story

Muzo

Pinlenen İletiler

Ben izledim. Hotel rezaletinden sonra çok çok çok beğendim. Bir korku dizisinde aradığım heyecanı-gerilimi vermiş

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Dizi oyuncularıyla, olayları sonradan anlatan kişilerin farklı fakat benzer olmasında kesin bi sır var. İlk bölümden tüm sezonu izleme isteği uyandı. Her cuma kaçırmicam artık

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

@Ulaş da izledi. Yorumlarını bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@Cem o olay şu;

Lily Raabe'nin canlandırdığı karakter olayları asıl yaşayan kişi, Sarah Paulson ise onun canlandırmasını yapan kadın. Tıpkı dokümantasyon programlardaki gibi, olayı anlatan kişinin anlattıklarına göre canlandırması da sunularak etki arttırılır.

Ben 1. bölümü gayet beğendim. Birkaç sinir bozucu klişe detaya rağmen oyunculuklar güzeldi. Karakterler arasındaki ilişkiler de makul olmuş. Hotel'i izlememiştim ancak Freakshow gibi dramdan ölmüyor ve bu hoşuma gitti.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

2. Bölümü çok iyidi 3'ü henüz izlemedim. Bu arada torrentten indirmek zorunda kaldım çünkü hiçbi dizi sitesinde yok AHS. İndirdiğimde de alt yazı senkron değildi çıldırdım. Nerden izliyonuz bi bilgilendiriverin gari beni.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

3. bölümü de izledim çok iyi ya gittikçe müthişleşiyo

Gizlenmiş İçerik

Shelby çok kaltak ya ev için Lee'yi şikayet etti.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]Emmy ve Altın Küre ödüllü American Horror Story 7. sezon onayını aldı. #AHS

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

YA MUSTİ YAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

spoiler koduyla yazsana ya

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

6. sezonun 4. ve 5. bölümünü de dün gece izledim. Gece 12'den sonra müthiş gidiyo bu dizi ya

Gizlenmiş İçerik

YALNIZ 5. BÖLÜM ÖZELLİKLE SİTE ÜYELERİMİZ İÇİN BİR NİMET

Gizlenmiş İçerik

Ne sahneler var ne sahneler

Gizlenmiş İçerik

bu iki bölümde beni en etkileyen sahne hemşirenin sağa ve sola çekilip kollarının kopartılması sahnesiydi

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20"> anlam veremediğim bazı detaylar var ama;

1. Kasapla anlaşma yapan aile bizimkileri kasaba götürürken arabada çatışma çıktı ve bizimkiler silahı bile almadan ormana kaçtılar ¿ silahı alıp adamı öldürsene ne mallar ya

Gizlenmiş İçerik

2. Kasabın oğlu annesini baltalayıp ateşe attığında ne olacak ki yani sonuçta zaten ölüler

Gizlenmiş İçerik

Ruhu ateşe atsan nolur atmasan nolur¿ Bu şekilde kurtuluş sağlayamazlar bence. Kesin devamı gelcek bu olayların...

3) kasabın üst aklı ve emir aldığı kişi Lady Gaga; neden olaylara hiç müdahale etmiyo ? Matt ile yalapşap sevişmek isteyen biri neden onun zarar görmesine göz yumuyo veya yumacak veya yumdu ¿

Neyse izleyip görücez...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

6. bölüm harikaydı, muhteşem bi şekilde bağlamışlar. Gitgide gerilim artıyo cidden harika ya

Gizlenmiş İçerik

yanlış hatırlamıyosam bu gece 7. bölümü yayınlandı, yarın nete düşer inş

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...