İçeriğe atla

Saleminiz soruyor

Onuriçe

Hangi ülkeyi almam iyi olur?  

18 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• İleti 69
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Rusyayı almıştın zaten Estonya olmaz bence İsrail ve Romanya ülke mi

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
Almanyayı istiyordun zaten Lihtenştaynı al

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Rusya'yı al ben de şarkı öneririm hem çok fazla yarışmadı. Rusya lütfen

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">(

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Rusya'yı al ben de şarkı öneririm hem çok fazla yarışmadı. Rusya lütfen

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">(

ruslar çok milliyetçi ya ingilizce şarkı pek yok

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Evet şarkılar hep rusça türkiyedeki gibi işte ama olsun çok güzel rusça şarkılar var

iş yapabilseydi öyle bir ülkenin 50 yarışmada en iyi derecesi 2.lik olmazdı benim içimden çok geçti Belçikadan önce Ukraynaya benziyor ya ama Ukrayna Rusyayı her şeyiyle döver geçer

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Rusyayı almıştın zaten Estonya olmaz bence İsrail ve Romanya ülke mi :dil3: Almanyayı istiyordun zaten Lihtenştaynı al

Romanya'dan bir şarkılar oneririm. O dilin yerlere düşer senin. :afro:
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Evet şarkılar hep rusça türkiyedeki gibi işte ama olsun çok güzel rusça şarkılar var

iş yapabilseydi öyle bir ülkenin 50 yarışmada en iyi derecesi 2.lik olmazdı benim içimden çok geçti Belçikadan önce Ukraynaya benziyor ya ama Ukrayna Rusyayı her şeyiyle döver geçer

Ama 50 yarışmanın 50'sinde de yarışmadı ki. 2. olmak 1. de olabilir demek. Ki bence Rusya benim zamanıma bakarak söylüyorum çok iyi şeyler göndermedi potansiyel var ama kullanılmadı. Tekrar denenmeli

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Rusyayı almıştın zaten Estonya olmaz bence İsrail ve Romanya ülke mi

Gizlenmiş İçerik

Almanyayı istiyordun zaten Lihtenştaynı al

Romanya'dan bir şarkılar oneririm. O dilin yerlere düşer senin.

Gizlenmiş İçerik

Moldovaydım hatırlatırım hepsi Romanyada falan çalışıyor onun dışında Romanyayıda istedim çok fazla dedim ama ülkenin adı gelen oyu değiştiriyor

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...