İçeriğe atla

Geyik 2013

Cem

Pinlenen İletiler

@Semih Tüm Mgp finalleri arasında en çok begendiğim şarkıdır belki de en kalitelisi. 2:18'e ölür yıkılır biterim. Tamamen sesleri ile dolduruyorlar sahneyi. Onu geçtim back vokaller de inanılmaz otesi. Tertemiz söylüyorlar. Ne bir şova ihtiyacları var ne de baska bir şeye...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@Semih Tüm Mgp finalleri arasında en çok begendiğim şarkıdır belki de en kalitelisi. 2:18'e ölür yıkılır biterim. Tamamen sesleri ile dolduruyorlar sahneyi. Onu geçtim back vokaller de inanılmaz otesi. Tertemiz söylüyorlar. Ne bir şova ihtiyacları var ne de baska bir şeye...

Ünsüz iki caz şarkıcısıydı bunlar o zamanlar. Kimse finale çıkmalarını beklemezken yarı final 1.si olmuşlardı zaten

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Rikke tarz değiştirdi ama sonra. Superstar mı ne bi şarkı yaptı, rezalet ötesi. MGP 2012 şarkısı fena değildi ama yine de.

Bu arada ben de çok severim o şarkıyı dinlerim hala

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ünsüz iki caz şarkıcısıydı bunlar o zamanlar. Kimse finale çıkmalarını beklemezken yarı final 1.si olmuşlardı zaten :D Rikke tarz değiştirdi ama sonra. Superstar mı ne bi şarkı yaptı, rezalet ötesi. MGP 2012 şarkısı fena değildi ama yine de.

Bu arada ben de çok severim o şarkıyı dinlerim hala :D

Finalde de ilk andan elenmişlerdi. Gittiler haba haba yı seçtiler sanırım o sene. Hey Allah'ım!

Sürekli dinliyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Finalde 8 şarkı içinde 4 favorim vardı o sene. Hepsi son 4'te kaldı, bi tanesi bile gull finale göremedi haha

Benim de oyleydi.

Helena Boksle, Aste ve Rikke, bir de kadının ismi Hanna mıydı hatırlamıyorum. You're like a melody diye bir şarkısı vardı o.

Hiçbiri gull finale çıkamamıştı. Sinirimden ölmüştüm.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...