İçeriğe atla

Geyik 2013

Cem

Pinlenen İletiler

ayrıcada şunuda söyleyip nokta koymak istiyorum kendi adıma evet suçladığım kişiler bariz belli onlarda yorum yazacaktır yada bir tarafına takmayacaktır her zamanki gibi şöyle demek istiyorum hiç bir bahane bu sitede GRUPLAŞMAYI gerektirmiyor bizde gerizekalı değiliz her yarışma gördüğümüz şeyler var kimse aman belli olmuyor diye düşünmesse bundan sonra sevineceğim HOLLANDA adınada bu konuşmalarımdan sonra seri sonunculuklar beklediğimi ileterek bu konuyu kendi açımdan kapatıyorum çünkü konu ben olmaktan çıktı sonere geçti oda bu forumu ve içindekileri takmadığını söyleyerek tavrını koydu

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sitede belirli yakınlaşmaların olması kaçınılmaz,ki var kulisten ıvırdan zıvırdan uzağım desem de bu kadarını da görmüyor bilmiyor değilim.Kendim dahil daha yakın ilişkiler kurduğum üyeler var.Bunda bir problem yok.Bilgisayarlar girmiyor foruma kimse %100 objektiflik bekleyemez zaten.

Sorun olan noktayı açıklamaya gerek yok.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]aradan sadece 18 gün geçti

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/img][/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Insanlarin istedigi sarkilar ulkeler kazaninca hicbir problem yok, favorisi olmayan sevmedigi bir sarki kazaninca her sey tukaka. Butun problem bundan ibaret. Birileri insanlari kiskirtarak, bir zamanlar dalga gectigi hatta bana bizzat gelip sikayet dahi ettigi kisileri kullanarak kendi eglencesine bakiyor, siz burada bosa cene yoruyosunuz. Daha gecen yil Timestarda Coldplaye oy vermedi diye Ugur yalakasi diye adlandirilan Melih simdi burda gelmis gruplasma bilmemne diyor. Gecmisi cok cabuk unutuyosunuz. Oyunlara gelmeyin bosuna.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ugur Ceylan

Melih

Izmir grubuyla kavgaliyim

Donun siteye

Birbirimize destek olalim

Goksel orospuluk yapti sitede bana

Sinir oldum

Ugur Ceylan

Isvec konusuna bak

Birbirlerini tutuyolar

Ispanya yasmin levy buika yollamis

Birbirlerini tutmuslar

DİYEN BİRİ NASIL OLURDA GÖRMEZ HALA GERÇEKLERİ DEĞİL Mİ UĞUR

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...