İçeriğe atla

Geyik 2013

Cem

Pinlenen İletiler

Ugur full ekrandaydin hea

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Ilk bizim okulu aldilar iceri, en iyi yerleri kaptik biz de.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Cidden hep beni cekti.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ama hollanda kazanacak biz de sevinicez

Gizlenmiş İçerik

bu yarışma açık ara en iyi şarkı hollandaya yani bana ait böyle bir gerçek varken hollanda yine kazanamayacak çünkü uyuz olan grup çoğaldı kişi olarak

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar bugün burda bulunma amacım sizinle önemli bir konuyla ilgili açıklama yapmaktı. Arkadaşlar biriniz bile nasıl gidiyor enes öldün mü yaşıyor musun diye mesaj atmadınız hepiniz kara listedesiniz artık. @Uğur @Melih @Soner @Volki @Muzo @Pixel @Musty @Yiğit

Kac gundur Whatsapp'ta yazisiyoruz yalanci duzenbaz

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu yarışma 3 tane önerim yarışıyo napcam ben

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...