İçeriğe atla

Geyik 2013

Cem

Pinlenen İletiler

Biz elit degiliz lise 1 de ingilizce gorduk

Ben de yalnizca lise 1'de Ingilizce gordum

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben çok seviyodum ilk dersten soğudum

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> çok zor kadın çok karışık anlatıyo tahtayı dolduruyo

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

daha 3 haftadan ayları günleri mevsimleri harfleri sayıları ad soyad sormayı nerde yaşıyosun kaç yaşındasın gibi soruları öğretti çok hızlı ilerliyo

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben de fatih ürek fanı olduğum yılları :D

ben çok seviyodum ilk dersten soğudum :D çok zor kadın çok karışık anlatıyo tahtayı dolduruyo :(

daha 3 haftadan ayları günleri mevsimleri harfleri sayıları ad soyad sormayı nerde yaşıyosun kaç yaşındasın gibi soruları öğretti çok hızlı ilerliyo :(

aa velin olarak gidip konuşayım D:
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

valla git konuş

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> kadın böyle gidersek 4 senelik konuyu 1 senede bitiririz diyo

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...