İçeriğe atla

Geyik 2013

Cem

Pinlenen İletiler

sen düşüncesini dile getirmesine baskı diyorsun yalnız hüseyin gidip çağatay'a neden böyle düşünüyorsun bile demedi.

İnsanların inançlarını aşağılayıp, kendi fikirlerinin salt doğru olduğunu iddia etmek, inanan insanlara cahil yaftası yapıştırmak hatta Hitler'le kıyaslamak, ısrarla saygı duymuyorum, bunu yapan şöyledir böyledir, hayvan düşmanıdır demek baskıdır. Bugün birinin çıkıp komşusuna "Neden kurban kesmiyorsun? Dinsiz!" diye bağırması nasıl baskıysa, bu da aynı şekilde baskıdır.

Bu arada Soner, bugüne kadar az biraz tanıdığım kadarıyla söylüyorum, Dios'un orada yazdığı cümlelerin en az %70'inin karşısında olacağına inanıyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sen düşüncesini dile getirmesine baskı diyorsun yalnız hüseyin gidip çağatay'a neden böyle düşünüyorsun bile demedi.

İnsanların inançlarını aşağılayıp, kendi fikirlerinin salt doğru olduğunu iddia etmek, inanan insanlara cahil yaftası yapıştırmak hatta Hitler'le kıyaslamak, ısrarla saygı duymuyorum, bunu yapan şöyledir böyledir, hayvan düşmanıdır demek baskıdır. Bugün birinin çıkıp komşusuna "Neden kurban kesmiyorsun? Dinsiz!" diye bağırması nasıl baskıysa, bu da aynı şekilde baskıdır.

şeriata göre öldürülen birinin ölümünü de meşru kabul edelim o zaman, o ülkenin hukuku, düşüncesi nasıl olsa. yapmayın hayvan ve insan da yaşama hakkına sahiptir birine ses çıkarırken birine ses çıkarmamak bana göre vicdansızlıktır.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

şeriata göre öldürülen birinin ölümünü de meşru kabul edelim o zaman, o ülkenin hukuku, düşüncesi nasıl olsa. yapmayın hayvan ve insan da yaşama hakkına sahiptir birine ses çıkarırken birine ses çıkarmamak bana göre vicdansızlıktır.

Yarım saattir yazdığım cevapların bunla alakalı değil inançlar üzerinden olduğunu görüyorsun bence.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben hüseyin'in diğer düşüncelerine katılmayabilirim ama burada yazdıklarını savunuyorum ben. şimdi çıksa başörtünün serbest olmasına karşı çıksa onu da eleştiririm.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yarım saattir yazdığım cevapların bunla alakalı değil inançlar üzerinden olduğunu görüyorsun bence.

yoo gayet örtüşüyor.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Geyik bayağı müslümanlık temasına dönmüş

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
Geyiklere ve tüm hayvanlara özgürlük!

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben hüseyin'in diğer düşüncelerine katılmayabilirim ama burada yazdıklarını savunuyorum ben. şimdi çıksa başörtünün serbest olmasına karşı çıksa onu da eleştiririm.

Başörtüsünü geçtim, inanan insana etmediği hakareti bırakmadı. Tepki göstermek isteseydin ona gösterirdin bence. Zaten adam gibi tartışabilseydi o muhabbet o şekilde gitmezdi. Dikkat ettiysen kurbandan ziyade faşizm üzerinden gitti o konuşma.

ben de bunu anlamıyorum Soner ''sen niye kesmiyorsun'' demesi gibiymiş ne kadar rahat söylüyorlar. Sivas katliamına da sesini çıkarma onlar sana sen niye yakmıyorsun demedi. Hitler benzetmemi de bu sebeple anlamamışsın insa ları diğer hayvanlardan üstün görme gibi bir düşüncen var çünkü. Bu da çok üzüci bülent ersoyun kürkleriyle övünmesi gibi. Allah bizim içn yarattı onları demişti.

Et yiyorum ve bundan utanmıyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

başörtülülere özel bir durum olmadığı zaman bir şey söylemem. Ayrıca soner din tartışmalarında pek çok kez bana karşı çıktı. Ben söylem açısından ileri giderim ama sen katliam yapanları sert dille eleştiriyorsun dersen orada bir terslik var.

O ileri gitme hadsizlik ve saygısızlık hatta hakaret seviyesindeydi. Bu bir değil iki değil üç değil. Site yönetimi uyumaya devam etsin. Biz bir küfrün kısaltılmışını yazdık diye ceza alıyorduk.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Site yönetimi ETBY'de değil mi? Bu konuyu burada yazmak yerine özel konunuzda konuşup ona uygun bir ceza -haksız görür iseniz- verebilirsiniz bence.

Site yönetimi ETYB'de değil, ETSC yönetimi ETYB'de. Tek bir yarışmanın kuralları ve uygulanışıyla ilgileniyoruz orda da.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

Şurası ne güzel ya

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...