İçeriğe atla

Geyik 2013

Cem

Pinlenen İletiler

Allahtan Kötü Örnek ilk 3 ten düşmüyor lüksemburg

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> iyi örnek olsa her yarışma kazancak demek

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Aşk demek emek demek her yarışma kazancak demek

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> auhauhauh

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

kağıt katlama diye spor varmış yeni öğrendim bizim okul takım şampiyonu olmuş orada

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/ohmy@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ust uste 2 kere sonuncu olunca Vatikan :

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

[/img]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Üst üste 2 kez sonuncu olmadım ki.

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Allahtan Kötü Örnek ilk 3 ten düşmüyor lüksemburg :D iyi örnek olsa her yarışma kazancak demek :D

Aşk demek emek demek her yarışma kazancak demek :D auhauhauh

herkesin yorumuna saygım var ama ben beğenmediğim şarkılarımı söylüyorum zaten. geçen yarışma yarıştığım şarkı bana göre kötüydü bu yarışmada şarkımı seviyorum bana göre çok iyi şarkı.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

61'de 11. oldum.

62'de sonuncu oldum.

63'te 11. oldum.

64'te sonuncu oldum. @Uğur

Uğur üst üste sonuncu olmamak gibi büyük bir başarıya imza atmış defol

Sen gel bakayım bir faceye.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...