İçeriğe atla

Geyik 2013

Cem

Pinlenen İletiler

benim hala umudum var süper dizi ya şimdi tekrarına bakıyorum

Aynen harika. Sonu Evlerden Biri gibi olacak sandim ama olmadi, devam edecek yeni sezonda galiba.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

şeyede sardım starda hafta içi hergün 13 te bir dizi var adını unuttum şimdi

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

mobilden şarkı seçtiğim için yeni şeyler hit şeyler araştıramadım yazlık döneminde ama dönünce korkun benden

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

mobilden şarkı seçtiğim için yeni şeyler hit şeyler araştıramadım yazlık döneminde ama dönünce korkun benden

Gizlenmiş İçerik

benim 40 ile 50 arasi donemim gibi ahaha

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> ben de hep eski bildigim seyler gonderiyordum

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...