İçeriğe atla

Geyik 2013

Cem

Pinlenen İletiler

Behzat Uygur - Süheyl Uygur da olabilir.

ohhh iyi bari

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Semih logoyu yapıyorum İnşallah Bir şeye benzer

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Amin cümlemize

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/wacko@2x.png 2x" width="20" height="20"> :S

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/wacko@2x.png 2x" width="20" height="20">
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu gruplasmalarin hepsinin kokunu kurutacagim donusumu bekleyin ahahahhaha

Heyecanla bekliyorum divami.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Semih 10:43 AM Yeni Konu Açıyor

tanıtım konusunu hazırlıyorum

tema ve sloganı merak ediyorum :-)

Eski temamın bi benzeri, hataa bayaa bi benzeri. Çok ahım şahım bişiy beklemeyin yani

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Konum bitti, logo lazım ama şimdi bi tane de. Reyiz'i bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sunucum da ahım şahım değil

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Çok mütevazi bi organizasyon hazırladık. NRK başkanının 97 model şahinini sattık ordan gelen parayla karşıladık bütün masrafları.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...