İçeriğe atla

Geyik 2013

Cem

Pinlenen İletiler

Yıldız tilbe demişken yıldız tilbeyle aynı ilkokuldan mezunum

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

ne bekliyorsun şimdi bizden Musti

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

gönlünden ne koparsa

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Benim hiçbi okulumdan ünlü çıkmadı lan

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/wacko@2x.png 2x" width="20" height="20"> İlkokulda dayakçı müdür yardımcısı diye bi de okulumuzu satanistler basınca gazeteye çıkmıştık, lisedeki hocam da müdürden dayan yiyince gazeteye çıkmıştı, onlar sayılır mı?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bizim ilkokul butun okul uyuz oldu diye gazeteye cikmisti fotografta ben de vardim annem.kizmisti fotografa girdigim ocin :D lisede de sinif aradasim icin bi adam okulu basti.iki kisiyi bicakladi o hem televizyona hem de gazeteyecikti :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bizim okulda öyle ünlü denecek kişi olmadı olduysada bilmiyorum ama mason okulu o sayılır mı

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bizim okulda öyle ünlü denecek kişi olmadı olduysada bilmiyorum ama mason okulu o sayılır mı

Gizlenmiş İçerik

gören büyücülük okuluna gidiyor sanır

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ama öyleydi yani İsrail kökenli bir ailenin okuluydu sonra ölünce MEBe bağlandı Aytaşman ailesi

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu gece çok orjinal muhabbetler döndü sitee uzun bi aradan sonra

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...