İçeriğe atla

Geyik 2013

Cem

Pinlenen İletiler

Gülben Ergen'len düeti tuttuydu bayaa.

Şıkır Şıkır hıı oda var değil mi Hadise için düşünsek kaç şarkı olacak acaba

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İyi geceler. @Uğur döndüysen yayın

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">(((((((((((

Reyizim Pazar Ankara yollarindayim. Haftaya kesin yayin olacak. Gece yayinlari da yaparik.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gülben Ergen'len düeti tuttuydu bayaa.

Şıkır Şıkır hıı oda var değil mi Hadise için düşünsek kaç şarkı olacak acaba

Gizlenmiş İçerik

Mustafa'nın hitleri hitti ama. Bugün sokağa çık bakalım kaç kişi Musti'nin hitlerini biliyo kaç kişi Hadise'nin. Hadise çok ayağa düştü bi de Mustafa daha klas geliyo bana.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Mustafa'nın şarkılarının tutmasından bize ne ? vücudu iyi form tutuyo beni ilgilendiren kısmı o. Yüzü de taş gibi maşdios, 15 yıl önceki mustafaya bi kaç orta yaş kırışıklığı ekle şuanda o halde yani hiç değişmedi

sen izlerken napıyorsun çok merak ediyorum

Gizlenmiş İçerik

tek başına izle bari

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...