İçeriğe atla

Geyik 2013

Cem

Pinlenen İletiler

Harf kayması

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> buda açık arıyor

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

benim olduğum yerde tekrar olmaz

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> ahahahahyt yatakta söylerim sana ali rıza

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Antalya levhasının orda fotom vardı görmüşünüzdür o fotoyu çektiriken cebimde sigaram ve onun arkasına koyduğum 400 liram vardı ve foto çekinirken düşürmüşüm o paketi otele girince fark ettim ve bugün tam 8 gün oldu o yoldan dönerken o levhanın altına baktım sigaramda paramda duruyordu çok duygulandım

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Antalya levhasının orda fotom vardı görmüşünüzdür o fotoyu çektiriken cebimde sigaram ve onun arkasına koyduğum 400 liram vardı ve foto çekinirken düşürmüşüm o paketi otele girince fark ettim ve bugün tam 8 gün oldu o yoldan dönerken o levhanın altına baktım sigaramda paramda duruyordu çok duygulandım

Oha.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yok artik devenin nali

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bilsem gider alırdım parayı

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/unsure@2x.png 2x" width="20" height="20"> Ne kadar masraf olacak ki? Olsun 100 tl olsun. Bi günde 300 tl.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...