İçeriğe atla

Geyik 2013

Cem

Pinlenen İletiler

Herkeste bi gecikme olmuş havası var ama her zamanki haftalık rutinde gidiliyor işte. Cuma - cumartesi gecesi ulusal finaller başlar, salı - çarşamba gecesi oylama başlar. Hep böyle olmadı mı?

Aynen. An itibariyle ulusal finallere baslamamizin 4. gunu doldu sadece. 5. gune girdik.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Herkeste bi gecikme olmuş havası var ama her zamanki haftalık rutinde gidiliyor işte. Cuma - cumartesi gecesi ulusal finaller başlar, salı - çarşamba gecesi oylama başlar. Hep böyle olmadı mı?

Aynen. An itibariyle ulusal finallere baslamamizin 4. gunu doldu sadece. 5. gune girdik.

Evet çok üstüme gelindi bugün. :(
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Evet çok üstüme gelindi bugün.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Mazlum Göksel.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben altına gelirim

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
bırak herkes üstüne gelsin

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben recapi hala gereksiz buluyorum , girip her şarkıyı dinliyoruz zaten. Recap yapana eziyet yani.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

4'e kadar falan uğraşma. Uykun geldiyse yat. Yarın açarsın konuyu.

Kaaaaaaaaç kere sabahladım recap için. Olsun uykum yok zaten. Uyudum aksam. Hatta bu yüzden Tsc seçmelerini kaçırdım :h
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...