İçeriğe atla

Geyik 2013

Cem

Pinlenen İletiler

Seviyorum o adamı. Sardı mı peki dizi?

Sardı sardı. Ragnar'ın oğluna yeni Joffrey demişler. Hak vermedim değil.

Onun kadar suratsız olamaz ya. Bu çocugu durduk yerde öldüresim gelmiyor mesela.

Rahip, Tyrion'un Joffrey'ye çaktığı gibi bi tane çaksaydı, rahatlardım ben biraz o kölenin öldürüldüğü sahnede. Kahin de favori tiplerimden bu arada. Ölüm meleği teyzeyle bişey var mı acaba aralarında.

Yerim ben o ikisini. Kahin'in tam olarak tipini çok merak ediyorum zaten. Ölüm meleği teyzeye de for istiyorum. Soğukkanlılığı beni bitirdi. :h

Dizinin müzikleri çok iyi bu arada.

25. kare tekniği

Yapamadı! :h
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kralın kardeşi hangisi be?

Hani hiç bir savaşta yenilmemiş falan filan. 6. bölümde yok muydu o ya? Olması lazım. Kral kardeşinden yardım istiyor yanına geliyor kardeşi.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hani hiç bir savaşta yenilmemiş falan filan. 6. bölümde yok muydu o ya? Olması lazım. Kral kardeşinden yardım istiyor yanına geliyor kardeşi.

Ver spoilerı ver. Robb ölüyo da de tam olsun

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ver spoilerı ver. Robb ölüyo da de tam olsun :(

Ragnar ölüyo :(
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahaahahahahahaahhaahaıahhaahahahahahaıahaıhaıhıahahıah....................................................................................

ERROR!

...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

adaletli oylama olursa ( ki hiçbir zaman olmadı ) carrie ile iyi bir yerde bitireceğim

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

( ki hiçbir zaman olmadı )

deme öyle deme mukaddes

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...