İçeriğe atla

Geyik 2013

Cem

Pinlenen İletiler

konu tam 21 de açıldı ve ben tam yorum yazıodum kapandı baktım sonra cemle boran seçmiş hemen sonra tekrar açıldı nedir bu hırs ben çok merak ediyorum

Biz kapalı konuya da mesaj yazabiliyoruz ki. O yüzden konunun açıklığına/kapalılığına dikkat etmedim. Öyle bir hırsımız olsa Sinan bizden önce nasıl yazsın ki ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Geçen sezon son 3 İngilizdi ama daha hiç İngiliz seçilmedi

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben hazırlamıştım zaten 2-3 saat önceden yapıştırmıştım konuya da , diğer sekmeden de yeniledim 1-2 dakika kala sürekli Uğur'un yorum yaptığını görünce başlığa direk diğer sekmeye geçip yorumu göndere bastım. Sinan'ın yorum yaptığını sonra da benim yorumumun gittiğini gördüm. Konu kapalı olayını hiç görmedim bilemiyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

21:00 itibariyle konu gayet açıktı. 21:02'ye kadar kapalı falan da kalmadı. Özellikle geyikteki yorumları görünce dikkat ettim. Böyle olacağına keşke herkes Uğur'a mesaj atsaydı. Gerek yok böyle atraksiyonlara kıçıkırık bi yarışma için.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

aklımda Agnes vardı düeti yok

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20"> olan kabul edilmiyor

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

aklımda Agnes vardı düeti yok

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20"> olan kabul edilmiyor

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Arastirmis olman cok iyi, duet haftasi geldiginde sorun yasayabilirdin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...