İçeriğe atla

Geyik 2013

Cem

Pinlenen İletiler

Ay bir de Zinnur şu astımlı kızın spreyini ite ite öldürüyordu ya Azade'nin kızını.

Azade'yi de özledim. Annem eski Türkiye güzeli derdi hep.

O sahne yaaa offf :D Bildiğin ben can çekişmiştim o sahnede :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ay bir de Zinnur şu astımlı kızın spreyini ite ite öldürüyordu ya Azade'nin kızını.

Azade'yi de özledim. Annem eski Türkiye güzeli derdi hep.

O sahne yaaa offf

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Bildiğin ben can çekişmiştim o sahnede

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Ben de. Kız sürünüyordu yerde. Bir de şunu severdim çocukken. Kadrosu müthişti.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

MELEKLER ADASI! ASK VE GURUR! Ikisi de muhtesemdi cunku ikisi de Nuran Devres'in kaleminden cikma.

Gizlenmiş İçerik

Ask ve Gurur'un jenerik muzigi hayatimda duydugum en iyi dizi muzigi, Erol Temizel yapmisti.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Biri bana Italya'nin ETSC'yi kazandigi sarkinin mp3'unu bulsun nolur.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Biri bana Italya'nin ETSC'yi kazandigi sarkinin mp3'unu bulsun nolur.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Gerek kalmadi buldum, dileyen indirebilir :

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Almanya geçtiğimiz akşam Düsseldorf'da bulunan Esprit Arena'da ulusal final düzenleyerek 6 ülkeden olusan jüri ile sarkısını seçmiştir. Hayırlara vesile ola

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...