İçeriğe atla

Geyik 2013

Cem

Pinlenen İletiler

@Egemen avatar ve imzandaki bayan kimdir ? Gördükçe üzülüyorum.

Charlize Theron. Aileen Wuornos rolünde Monster'da. Hakkında yazdığım yazı için:

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yok artık.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
Bu güzeller ötesi kadınla imzandaki kadın aynı mı? Şok oldum. Charlize Theron'u tanıyamadım resmen.

Filmi izle muhakkak. Zırıl zırıl ağlarsın.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

kanaldnin basarisiz olmasi tesaduf. kimse obgzknin bukadar dusecegini intikam ve merhametin bu kadar az reyting alacagini beklemiyordu.

bir gunde tek dizi yayinlamak cok avantajli ama kanallar da bazi dizikeri baslatirken cok iyi reyting alamayacagini tahmin ediyor kayio sehir.ilk gunden ikinci.kusakta baslamisti ve oyle gidecegi dusunuluyordu. galip dervisi de oyle baslatti mesela. pt2 dizileri kurtarici oluyor cogu zaman

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

kanaldnin basarisiz olmasi tesaduf. kimse obgzknin bukadar dusecegini intikam ve merhametin bu kadar az reyting alacagini beklemiyordu.

bir gunde tek dizi yayinlamak cok avantajli ama kanallar da bazi dizikeri baslatirken cok iyi reyting alamayacagini tahmin ediyor kayio sehir.ilk gunden ikinci.kusakta baslamisti ve oyle gidecegi dusunuluyordu. galip dervisi de oyle baslatti mesela. pt2 dizileri kurtarici oluyor cogu zaman

ÖBGZK'ye Cennet mahallesi selim geldiğinden beri bakmıyorum çok düşürdü diziyi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bir gunde tek dizi yayinlamak cok avantajli ama kanallar da bazi dizikeri baslatirken cok iyi reyting alamayacagini tahmin ediyor kayio sehir.ilk gunden ikinci.kusakta baslamisti ve oyle gidecegi dusunuluyordu. galip dervisi de oyle baslatti mesela. pt2 dizileri kurtarici oluyor cogu zama

İntikam sezon finalinde 15 rating almış. Nası az rating alıyo diyosun anlayamıyorum :S Kurtlar Vadisiyle her gün başa baş gidiyolar. Farklı bi güne konulsa zaten gün birincisi olacak açık ara. Tek olay Kurtlar Vadisiyle birlikte yayınlanmaları.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

obgzk televizyin tarihinin en kotu dizilerindendi bence

kac tane reyting paylasildi burda onlara baksana. ab grubunda almisti 11 12 reyting totalde degil

bir gunde tek dizi yayinlamak cok avantajli ama kanallar da bazi dizikeri baslatirken cok iyi reyting alamayacagini tahmin ediyor kayio sehir.ilk gunden ikinci.kusakta baslamisti ve oyle gidecegi dusunuluyordu. galip dervisi de oyle baslatti mesela. pt2 dizileri kurtarici oluyor cogu zama

İntikam sezon finalinde 15 rating almış. Nası az rating alıyo diyosun anlayamıyorum :S Kurtlar Vadisiyle her gün başa baş gidiyolar. Farklı bi güne konulsa zaten gün birincisi olacak açık ara. Tek olay Kurtlar Vadisiyle birlikte yayınlanmaları.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

obgzk televizyin tarihinin en kotu dizilerindendi bence

kac tane reyting paylasildi burda onlara baksana. ab grubunda almisti 11 12 reyting totalde degil

İntikam sezon finalinde 15 rating almış. Nası az rating alıyo diyosun anlayamıyorum

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/wacko@2x.png 2x" width="20" height="20"> Kurtlar Vadisiyle her gün başa baş gidiyolar. Farklı bi güne konulsa zaten gün birincisi olacak açık ara. Tek olay Kurtlar Vadisiyle birlikte yayınlanmaları.

Sadece ilk sezonunu izledim. Ve o izlediğim sezonda ben çok sevmiştim. Sadece 40 bölüm olarak seviyorum ben.

Gizlenmiş İçerik

Onları özlemedik mi?

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Zinnur

Gizlenmiş İçerik

Zinnur gibisi yoktu. Şerbet'i denize ittiği sahne

Gizlenmiş İçerik

:heart:

Gizlenmiş İçerik

Bir de bu heyecanlandırırdı beni.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Zinnur

Gizlenmiş İçerik

Zinnur gibisi yoktu. Şerbet'i denize ittiği sahne

Gizlenmiş İçerik

:heart:

Gizlenmiş İçerik

Bir de bu heyecanlandırırdı beni.

Gizlenmiş İçerik

uranüs

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...