İçeriğe atla

Geyik 2013

Cem

Pinlenen İletiler

^^Umutsuz ev kadınlarına yapılan çok başka yalnız... Pazar günleri 1. olan diziyi yeni sezona aniden Eşim bili için perşembeye attılar. Hatta hangi güne atılacağı son anda belli oldu. Bir çok kişi gününü bilmiyordu. Buna rağmen iyi gidiyordu dizi. Sonra durup dururken İntikam'ın başlayacağını bile bile perşembe 20ye Kayıp Şehir kondu ki bu da iki dizinin sonunu hazırladı. İntikamın perşembe olcağı belliydi, Kayıp Şehiri harcadılar. UEK da 23:00 larda hatta 23:30 larda başlamaya başladı... Neyse ki fox sahip çıkıyor

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Farklı bir şey söylemedim. Kanal D reytingi yüksek bir işler çıkarırsa aynı şekilde harcar Merhamet'i dedim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

^^Umutsuz ev kadınlarına yapılan çok başka yalnız... Pazar günleri 1. olan diziyi yeni sezona aniden Eşim bili için perşembeye attılar. Hatta hangi güne atılacağı son anda belli oldu. Bir çok kişi gününü bilmiyordu. Buna rağmen iyi gidiyordu dizi. Sonra durup dururken İntikam'ın başlayacağını bile bile perşembe 20ye Kayıp Şehir kondu ki bu da iki dizinin sonunu hazırladı. İntikamın perşembe olcağı belliydi, Kayıp Şehiri harcadılar. UEK da 23:00 larda hatta 23:30 larda başlamaya başladı... Neyse ki fox sahip çıkıyor

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Umutsuz ev kadınları bence en kaliteli yapımlardan. Oyuncuları harika , oyunculuklar harika. İzlemekten keyif alıyoruz ailecenk efenim.

Gizlenmiş İçerik

Ben Bilmem Eşim Zortlar'dan 10 kat daha iyi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

cuma ikinci kusakta cok iyi gidiyordu persembe gunune alinmasi da sacmaydi

Bir güne iki dizi koymak işlerine gelmiyor muhtemelen, o yüzden harcamaya çalışıyolar. Zerre para harcamadan koyulan bir saati aşkın özetler neredeyse yeni bölümler kadar reyting alıyor zaten. Bir diziyi 11:30'da bitirmek daha karlı geliyordur.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bir güne iki dizi koymak işlerine gelmiyor muhtemelen, o yüzden harcamaya çalışıyolar. Zerre para harcamadan koyulan bir saati aşkın özetler neredeyse yeni bölümler kadar reyting alıyor zaten. Bir diziyi 11:30'da bitirmek daha karlı geliyordur.

pazartesi gunu arka arkaya uc dizi yayinladilar. cok cok iyi reyting alan bi dizi icin bunu dusunebilirler ama ortalama reuting alan bi dizinin arkasindan baska bi dizi baslatiyirlar. kuzey guney ve merhametle muhtesem yuzyila direnmye clistilar mesela

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Koskoca Aveasın Faturamı gününde ödüyorum ve beni orda bekletiosun s4 için neymiş efendim cumartesi gelecekmiş kalmamış stokta !!

S4 niye alıyon be. İnsan kullanırken yorulur. Daha uygun boyutlarda bir şey alaydın.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@Egemen avatar ve imzandaki bayan kimdir ? Gördükçe üzülüyorum.

Charlize Theron. Aileen Wuornos rolünde Monster'da. Hakkında yazdığım yazı için:

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

pazartesi gunu arka arkaya uc dizi yayinladilar. cok cok iyi reyting alan bi dizi icin bunu dusunebilirler ama ortalama reuting alan bi dizinin arkasindan baska bi dizi baslatiyirlar. kuzey guney ve merhametle muhtesem yuzyila direnmye clistilar mesela

s3 le arasında çok gidip geldim ay zaten bu sondur aveadan telefon alışım resmen eziyet
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kanal D'nin 6 ve üstü reyting isteme lüksü kalmadı ki

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> 2005- 2011 arasındaydı o. Geçen yıldan beri dibe batmakta show gibi. Bu yıl star ve atv atağa geçti.

Kanal de yi şov tiviyle kıyaslamak mümkün mü sence cidden? Bir tek bu yıl biraz bocaladılar ve 7 gecenin 5'inde 6'sında birinciliği alamadılar. Bi de şov tivinin durumu farklıydı. Reyting problemi değildi onunki.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@Egemen avatar ve imzandaki bayan kimdir ? Gördükçe üzülüyorum.

Charlize Theron. Aileen Wuornos rolünde Monster'da. Hakkında yazdığım yazı için:

Gizlenmiş İçerik

Yok artık.

Gizlenmiş İçerik

Bu güzeller ötesi kadınla imzandaki kadın aynı mı? Şok oldum. Charlize Theron'u tanıyamadım resmen.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kuzey Güney gidiciydi zaten. Gidici olmasaydı Merhamet oraya gelmezdi bence. Yalan Dünya - Kayıp Şehir ikilisini korurlardı bi güne iki dizi koymak isteselerdi bence.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...