İçeriğe atla

Geyik 2013

Cem

Pinlenen İletiler

6 mı ? takip etmiyo olsam yutturcan :D kurtları sadece Beren dizileri geçebiliyo zaten yıllardır. İntikam da bu sezon kurtları geçen tek diziydi. 12 leri de gördü İntikam ayrıca

kurtlar vadisini hic gecemedi 10 reyting oranini da gecemedi totalde ab grubundan bahsediyorsun sanirim sadece

Muhteşem Yüzyıl da 8 ve 7'ye düşmüş. Meryem Uzerli'siz hiç çekilesi değil. Umarım 5-6 bölüm sonra biter.

sezin finali olmasa 5 6 reyting alirdi seneye hic izlenmeyecek

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Araştırmacı gazeteciliğimle tartışmaya el koyuyorum.

17 Mayıs 2013 rating verileri :

TOTAL GRUBU

1 KURTLAR VADISI PUSU ATV 20:43:06 23:22:35 /// 10,53(RATING) 29,06 (SHARE)

2 INTIKAM KANAL D 20:32:18 23:16:10 /// 5,56 (RATING) 15,47 (SHARE)

AB GRUBU

1 INTIKAM KANAL D 20:32:18 23:16:10 /// 8,48 (RATING) 25,92 (SHARE)

2 KURTLAR VADISI PUSU ATV 20:43:06 23:22:35 /// 8,06 (RATING) 24,42 (SHARE)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben seviyordum ya. 10 sezon olsa da izlerdim. Çok severim öyle büyük büyük konuşan, emreden insanları. İçimde bir kapitalist saraylı var galiba.

Ben Hürrem. Dedim ki ben o oyum. Sultan Süleyman'ın cariyesi. Nikahlı karısı. Beş evladının anası Hürrem.

Kalbimde yanan ateşi avuçlarımın içine aldım. Hıncımla vura vura demirden bir yumruk yaptım. Öfkemi yayında gerdim.

Ve şimdi bir ok gibi saplayacağım düşmanlarımın göğsüne. Sonsuza dek yanmaları için.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Evet AB ile karıştırdım oranları

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> ama seneye geçecektir. Sezon ortasında başlamış bir diziye göre gayet iyi gitti. Ayrıca konusu şuana kadar tipik türk insanına yönelik değildi. 2. sezon daha bi türk dizisi havasında olacak. Yazın tekrarları izleyemeyenler için de iyi olur. Bir aşk-ı memnu veya fatmagül olmasa da iyi gider 2. sezon

Bence Kurtlar Vadisi gibi gereksiz bir diziye göre çok çok iyi bir dizi İntikam. Bende zaten o intikam,kin duygusu vardır. Beren intikam aldıkça kendim almış gibi oluyorum

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Gizlenmiş İçerik

qq

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İntikam'ı severdim ama Revenge'in yanında çok basit kalmaya başladı son bölümlerde. Ve 2. sezonda İntikam, eğer Revenge ile paralel gidecekse evrensel bir terör örgütüyle savaş başlayacak. Bu konu Türkiye için komik duruyor sanki.

Öte yandan Zafer Algöz hiç cool bir adam değil. Ne olur değiştirsinler

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

6 reytingin altindaki diziler kanald icin kaldirilma tehlikesi yasar. intikam ve merhamet kanald icin kotu reyting aliyor ustelik maliyetli projeler.

Ayrıca Boran haklı, haftanın en çok izlenen 2. dizisi olmuşluğu var AB'de. 3. 4. oluyor en kötü. Totalde en kötü 7. liği gördü

ab grubunu senden baska takan yok

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İntikam'ı severdim ama Revenge'in yanında çok basit kalmaya başladı son bölümlerde. Ve 2. sezonda İntikam, eğer Revenge ile paralel gidecekse evrensel bir terör örgütüyle savaş başlayacak. Bu konu Türkiye için komik duruyor sanki.

Öte yandan Zafer Algöz hiç cool bir adam değil. Ne olur değiştirsinler

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Ben uyarlama Türk dizilerinin orjinaliyle karşılaştırılmasına karşıyım. Sonuçta farklı coğrafyalar,farklı kültürler. Amerika'nın dizisini alıp direkt Türkiye'ye uygularsan anında yayından kaldırılır. Bu yüzden İntikam'a Revenge gibi değil de Ay Yapım'ın yepyeni dizisi olarak bakıyorum

Gizlenmiş İçerik

qq

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Öte yandan Zafer Algöz hiç cool bir adam değil. Ne olur değiştirsinler :(

o rolde fatmagulde de oybayan musa uzunlar oynamaliydi :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

6 reytingin altindaki diziler kanald icin kaldirilma tehlikesi yasar. intikam ve merhamet kanald icin kotu reyting aliyor ustelik maliyetli projeler.

Merhamet ve İntikam mı ? :D En çok izlenen iki dizisi Kanal D'nin bunlar. Valla ben rating falan ölçmüyorum ama etrafımdaki herkes ben ilk başta sevmememe rağmen Merhamet'i öve öve bitiremiyolar bu nası iş o zaman ? İntikam da gördüğüm kadarıyla her hafta ratingleri patlattı şeklinde haber oluyo.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ayrıca Boran haklı, haftanın en çok izlenen 2. dizisi olmuşluğu var AB'de. 3. 4. oluyor en kötü. Totalde en kötü 7. liği gördü

ab grubunu senden baska takan yok

Total'e göre çok daha mantıklı sonuçlar verdiği kesin.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...