İçeriğe atla

Geyik 2013

Cem

Pinlenen İletiler

Burda flash tv açık kaldı ben kalkıp kapatamadım millet 20 dakika gibi kalite izlesin ben halen flash da latif doğan

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ne bolumdu lan! 20 Dakika

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Ben demistim melek olmedi diye.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Off final fragmani cok fenaaa

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Coşmuştur belki İntikam sezon finali yaptı ya

Gizlenmiş İçerik

20 dakika da belki ilk 15e girmiştir oahhahayy

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çok geleneksel bir akşam yaşadım. At gibi kız eline kına sürülünce kişnedi.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Şunlara da kız diyorlar ya bileklerimi kescem.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Coşmuştur belki İntikam sezon finali yaptı ya :h 20 dakika da belki ilk 15e girmiştir oahhahayy :h

gecen hafta 4. oldu. ayrica intikamin oranlari da pek iyi degil 6 reyting aliyor ortalama

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...