İçeriğe atla

Geyik 2013

Cem

Pinlenen İletiler

Yorumları okudum da aklıma birkaç şey geldi.

Öncelikle Melih'in hiçbir söylediğine cevap vermeme gerek bile yok çünkü ciddiye aldığım bir varlık değil kendisi.

Onun dışında site adminimiz Uğur, başı sıkıştığında hemen taraf değiştirebilen, duruma göre oynayan, yalnız kaldığında hemen tatlı diliyle insanları rahatsız eden ve üye kaybettiğinde onları geri getirmek için ne gerekiyorsa yapan, oylamalarda da ( gerek tsc gerek etsc) bir şekilde oynamalar yapan veya yaptıran biri. Bunlar hiçbir şekilde inkar edilemez. Ayrıca yanında hissettiği birileri ne zaman ona karşı bir tavır alsa ya da laf etse karşı tarafı orospulukla* suçlayan biridir. Bunlar kesinlikle hakaret değil. Doğru olanlar. Ha ama şu var ki tekrar İzmir e gelse o lafın değil tamamını "o"sunu dahi yüzüme söyleyemeyecek biri. Ben yakından gördüm biliyorum.

Bu yüzden artık kendisi ile bir muhattabım kişisel anlamda olmayacak. Site içinde ise yarışmalarda olmaya devam edeceğim çünkü ben burada eğlenmek için varım ve eğleniyorum.

Bana isteyen kişi istediği suçlamada bulunabilir. Ben zaten muhattap olmak istediğim kişiler ile gerek burada gerek gerçek hayatta oluyorum.

İyi akşamlar.

*o kelime konuda daha önce benim şahsıma kullanıldığı için tekrarladım. Bir de o lafı söylemek başka bir şey ister.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yillardir soylenen bir seydir adminler yarisma sonuclariyla oynar durur. Kimin oyuyla oynamisim sonuclari nasil degistirmisim merak ediyorum dogrusu. Burda anlatilan bir adminin sitesinde neden bulunur bir insan onu da anlamam. Neyse ben beni biliyorum insanlari da cok iyi taniyorum. Her firsatta tukaka admin damgasi yemekten sikilmadim cunku gocunacak bir yaram yok. Bu da boyle bilinsin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
İsveç'e şarkı önerecem. @Epiphany

Etiketler bazen gozukmuyo neden ki

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/wacko@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ETSC'de sarkilarini aciklamasi beklenen ulkeler :

Gizlenmiş İçerik

Belgium

:San Marino: San Marino

Gizlenmiş İçerik

Austria

Gizlenmiş İçerik

Switzerland

@Volki , @Tolgello , @Maliicious , @Timucin

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@Uğur cidden Onur yapmış.

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

[/img]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...