İçeriğe atla

Geyik 2013

Cem

Pinlenen İletiler

Hollandalı çocuklar 2014 e kimlerin gitmesini istediğini yapmış yarısı solistim demek başarmışım

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Soner'in bana oy vermeyini eleştiricem tavrını oy verdikten sonra gördüm,ama oy vermeden önce görseydim vereceğim varsa da oy vermeyecektim sanırım

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Her yarışma herkes isyan etsin o zaman be gülüm

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Aa bu yarışma farklı bariz falan deme bana

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Bazen öyle hissediyorsun o yarışma daha bir seviyorsun şarkını sana daha özel geliyor ama bkz:ben bu yarışma senin şarkını farklı bulmadım

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...