İçeriğe atla

Geyik 2013

Cem

Pinlenen İletiler

Chpnin şişli belediye başkan adayını gördümde kopuşlara geldim

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> ne kadar chpli olsamda şişlide sarıgülden başkasına oy vermedim vermem

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

öyle bir grup buldumki hollanda adil oylama olursa rekor puan kırarak birinci olacak inşallah

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben de haftaya başlıyorum ogrencileri sınav yapmaya

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> ilk sınavım nasıl olacak bakalım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

unutma sende öğrenciydin 100 ver hepsine

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> (ben öğretmen olsam tüm çocuklara 40 falan veririm o ayrı konu

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> )

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

çalışana yuksek veririm tabi..çalışmayan kalsın

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> Yok ya ben cok bırakmam sanırım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

4 Kasımda İngilizce

5 Kasımda Din

6 Kasımda Matematik

7 Kasımda Türk Edebiyatı

8 Kasımda Biyoloji

sınavı var

çabuk odana çık sınavın var hala forumdasın gelio terlik

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ortak sınav zaten her yerde

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

kelebek sistemi karışık sınıflarda karışık öğrencilerle yan yana oluyosun 12. sınıfta oluyo 10. sınıfta hiç tanımadığın kişiler ayrıca o gün okula telefon götürmek yasak bizde yani

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20">

sonra birde kağıtlar dağıtılmıycakmış saçmalık kesinlikle hatalarınızı görmeniz için sınav yapıyoruz diye öğretmenlere dedittiren MEB kağıt dağıttırmıyo sonra sonuçlarda hata olduğunu düşünüyosan dilekçe veriyosun müdüre tekrardan puan hesaplanıyo eğer hata yoksa disiplin cezası alıyosun

eğitim sistemininde içine ettiler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

kim dedi onu ya

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

kelebek sistemini yeni duydum.bizde uygulanmıyor.belki okulun 2000den fazla ogrencisi oldugu için.Ayrıca yonetmelikte ogrencilere isterlerse kagıtlarını gostermeniz gerekiyor dendi bize.Bunun için kesinlikle sınavların cevap anaharları olmalı dediler.Yeni toplantı yapıldı hatta.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...