İçeriğe atla

Geyik 2013

Cem

Pinlenen İletiler

Bence Tarih bir bilim değil ilimdir yaz kesin 100 puan alırsın

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

ödev bu

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> 4 günde puan vermezler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben de artık liselerde çocukların üretmeye başladığını düşünüyordum.Yani sistem öyle olcak çocuklar araştırıp gelcek falan derdi bizim hocalar,gidip hiçbir şey değişmemiş diyesim geldi.Böyle bir soru mantıklı da şu 3 madde 5 madde olayını aşsınlar artık ya çok sıkıcı ben liseden sonra hala okuyabildiğime soğumadığıma şaşırdım bir kez daha

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben bu soruyu hatırlıyorum ama kitabın ilk ünitesinin giriş sorusuydu ama hoca değinmemişti oraya

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> ben okuduğumu unutmam da

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ödeve bak

Tarih bilim midir? 3 maddeyle açıklayınız.

ben 4 günde 1 kez Tarih dersi gördüm onda da tanıştık öğretmenin isteğine bak öff

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Bence değildir. Herşeyden önce insan unsuru doğrudan devrededir ve inceleme konusu insanın yapıp ettikleridir. Bu bakımdan tarihin objektifliği de kendine özgü bir objektifliktir, diğer bilimlerle karıştırılmamalıdır. Kolayca çarpıtılabilmesi ve yanlış okunabilmesi de bunun kanıtı zaten.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ödeve bak

Tarih bilim midir? 3 maddeyle açıklayınız.

ben 4 günde 1 kez Tarih dersi gördüm onda da tanıştık öğretmenin isteğine bak öff

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Bizim hoca tarih bir bilimdir dedi.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...