İçeriğe atla

Geyik 2013

Cem

Pinlenen İletiler

12 dedim 10 verdim en azından öyle düşün

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> 12 vericek gibi yorum yapıp puan vermeseydim daha mı iyidi

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bana abartısız 2 3 yarışmadır puan vermio yücel ama ben ağzımı açıpta yücel arkadaş oylaması yapıyor demedim çünkü yorumunda belirtiyor beğenmediğini bende puan beklemiyorum

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

12 dedim 10 verdim en azından öyle düşün :D 12 vericek gibi yorum yapıp puan vermeseydim daha mı iyidi :D

yalancılarla konuşmuyorum :h sahtekar :/

bana abartısız 2 3 yarışmadır puan vermio yücel ama ben ağzımı açıpta yücel arkadaş oylaması yapıyor demedim çünkü yorumunda belirtiyor beğenmediğini bende puan beklemiyorum :D

inanma buna bilerek kötü yorum yapıyor aslında beğeniyor
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

8 olmaz

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> 10 ver

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İyi geçti ama bu okuldaki son günüm olabilir.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> Bornava Anadolu'ya geçebilirsem oraya gideceğim.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...