İçeriğe atla

Geyik 2013

Cem

Pinlenen İletiler

Kamil Koçun interneti sık sık kesiliyo. Çok düşük çekiyo zaten bende sevmiyorum

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yemek yapıyorum

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> hazır adana kebap ve kaşarlı makarna

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> yanında salata turşu patates ve mayonezin muhteşem buluşması bir salatam var

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ay bende macbooktan açamıyorum videoları ondan hep mobilden dinliyorum o ayarlar nerden yapılıyor yardım lütfen

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Chrome kullanıyorsan Ayarlara giriyorsun gelişmiş ayarları göster var ona basıyorsun orada gizlilik diye bir şey çıkıyor içerik ayarları var ona giriyorsun Sitelerin veri ayarlamasını engelle ve Üçüncü taraf çerezlerini ve site verilerini engelle diyorsun ondan sonra istisnaları yönete basıp gireceğin sitelerin linklerini yazıyorsun girmezsen sitelerin çoğu açılmıyor diğeri için bilmiyorum anlamadıysan caps falan alabilirim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

çerezleri kapatıp belirlediğin sitelerden çerez alman lazım ben hiç kullanmadım o yüzden bilmiyorum

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/wacko@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

HANDE YENERİN YA YA YA SI KLİPSİZ 35 MİLYONA GELİYOR NEREDEYSE KLİP HALİ 3 MİLYON BİLE DEĞİL ŞOK YANİ

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...