İçeriğe atla

Geyik 2013

Cem

Pinlenen İletiler

burada engelleme var mı bence olmalı annemle babamı engelliycem bu saatte kadar uyanık olduğumu görmemeliler

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

burada engelleme var mı bence olmalı annemle babamı engelliycem bu saatte kadar uyanık olduğumu görmemeliler

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yoo gerçek hahah ben dedim

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> benim her adamımı takip ediyorsun rahatsız oldum

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

merak ediyorsunda bakıyorsun

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> bakma

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba Soner,

Forum yönetiminden, kuralları ihlal ettiğininizden dolayı bir uyarı aldınız!

Uyarı hakkında ayrıntılı bilgiye profil sayfanızdaki, (uyarı puanı) kısmından bakabilirsiniz.

Ayrıca forum kurallarını okuyarak neden uyarı verildiğine dair detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz..

Uyarı Özeti:

Admine hakaret.

Saygılar;

------------------

Eurovision Time, Yönetimi..

BANA MAL SALAK DİYEN BİRİ BU UYARIYI VERİYOR :D HAKARET ETMEDİĞİMİ HERKES GÖRDÜ

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Cem ve Boran cok hakliymis bu delilerin icinde durulmaz derken.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...