İçeriğe atla

Geyik 2013

Cem

Pinlenen İletiler

Eski arkaplan çok daha iyiydi. Bu çok kötü duruyor bence.

Yap yenisini gülüm.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

'Eskisi daha iyiydi' dedim, 'daha iyisini yaparım' demedim.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yap iyisini demedim ki. Yap yenisini dedim. Photoshop konusunda gayet iyi olduğunu bildiğim için. Laf sokma gibi bi çabam yoktu.

Gizlenmiş İçerik

Tamam ben de öyle bir şey demedim, birbirimizi yanlış anlıyoruz

Gizlenmiş İçerik

Hem hazırı varken ben niye bir daha yapayım

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20">

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hee sen bu resmi mi kastediyodun ? Ben eski gri motifleri söylüyosun zannettim

Gizlenmiş İçerik

Hayır hayır, bu çok güzel olmuştu hem header ile tam uyumluydu

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yeni küpeler aldım yarın iki delik daha açtırıyorum hahayt

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Ben de delinmek istedim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

adam makinaya küpyei koyup öyle deliyor :D

Küpeye gore değişiyor ama o. Ayrıca saglıklı olmaslı için delme küpesi ile delinmesi lazım. Ucu gerçekten adi bir demir olmayan.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...