İçeriğe atla

2005 : Rimi Rimi Ley

Uğur

Pinlenen İletiler

Guest schlagerman

Ben ulusal finalin yarardan çok zarar getireceğine inanıyorum.Bazı ülkelerin karakteristik özellikleri vardır o yüzden sanatçıyı seçip şarkıcının bestelediği ve yorumladığı şarkılarını halk tele-oylama yaptırabiliriz ama bunun dışında bir ulusal final intihar olur.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 88
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

• 4 ay sonra...

Iste bu ulusal finali istiyorum

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kendi arsivinden 2005 - 1997 ulusal finallerini istiyorum.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest schlagerman

Ah ah Barış ve sedat dururken gittiler Gülseren'i seçtiler.gerçi jüride dönen bazı kötü olayları anmadan geçemeyeceğim.1 jüri birine oy verir diğer 4 jüride ona bağlı olarak oy verirse bu iş olmaz.sırf birileride TRTye dalkavukluk nedeniyle oyları birine verdiler...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest schlagerman

Annemle favorimiz Nursel Efe'ydi. Meltem Rimi Rimi Ley'i acikladiginda sok olmustuk. Tek Istegim disindaki sarkilarin hepsi cok bostu.

Aynen saydam birde Leylim ley seçilmemeliydi ama dönen entrikalar,jürinin 2 üyesinin adı lazım olmayan bir fan klübünün fanı olmaları ve TRTye yaranma çabaları....işte sonuç.Ah ah konuşursam Eurovision batar konuşturmayın beni :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 yıl sonra...

2002 güzel be ben seviyorum

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...