İçeriğe atla

Rihanna (Navy) Fan Club

Mustafa

Pinlenen İletiler

Last Fm'e göre son 24 saat içinde en çok skorplanan sarkı Diamonds olmus bugün

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]Rihanna - Stay Video Klibinden Montajsız Hali[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/align]

[align=center][video=vimeo]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]Makes me feel like I can't live without you,

It takes me all the way.

I want you to stay...[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center][video=youtube]

[/align]
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aynen stay muhteşem ki klibte o kadar içten ve hissederek söylüyo ki...

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben klibi biraz gereksiz yere fazla açık buldum. Albüm konusunda da Melih'e katılıyorum pek beğenmedim ben de son albümünü. Bu son albümü + talk that talk bundan önceki albümlerine kıyasla gerçekten çok iyi değiller. Her sene albüm çıkarmak yerine biraz daha uğraşmalı bence. Talk that talk ve unapologetic gereksiz şarkıları at, birleşse loud kadar iyi bi albüm ederdi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]“WE ARE YOUNG” ŞARKISI İÇİN İLK TEKLİF RIHANNA’YA GİTTİ[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]fun. grubunu üne kavuşturan “We Are Young” şarkısını seslendirmek üzere ilk teklifin Rihanna’ya sunulduğu öğrenildi.

Rihanna, şarkıyı çok beğendiği halde, prodüktörle biraraya gelemediği için şarkı üzerinde çalışma yapamadığını söyledi

“We Are Young”, geçtiğimiz günlerde yapılan Grammy Ödülleri’nde “Yılın Şarkısı” ödülünü almıştı.[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]Rihanna, River Island moda haftası şovunda "Stay" şarkısını seslendirecek.[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

*7 saat sonra bu linkten izleyebilirsiniz;

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]"STAY" BİR NUMARA[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]Yaptığı her şarkı büyük başarı elde eden Rihanna'nın "Stay" şarkısı da listelerde 1 numara olmayı başardı.

Amerika'nın ünlü bir müzik sitesinde en çok satış rakamı elden eden şarkının klibi geçtiğimiz hafta yayınlanmış ve başarılı bir izlenme oranı elde etmişti.

Rihanna bu haberi, sosyal medyada hayranlarıyla kutladı ve herkese çok teşekkür etti.[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...