İçeriğe atla

Rihanna (Navy) Fan Club

Mustafa

Pinlenen İletiler

[align=center]Rihanna Justin Bieber'ı Geçti!

[/align]

[align=center]justin-rihanna.jpg[/align]

[align=center]Rihanna Justin Bieber'ı geçti! Artık Youtube'un yeni hükümdarı Rihanna. Justin Bieber, uzun bir süredir youtube'da "Videoları en fazla izlenen sanatçı" ünvanına sahipti. Fakat Rihanna'nın youtube hesabı, dün Justin Bieber'ın videolarının izlenme sayısını geçti ve Rihanna Justin'i geride bıraktı.

Rihanna'nın youtube videoları şuana kadar yaklaşık 3,46 milyar kez izlendi. Onu 3,45 milyar ile Justin Bieber, 2,16 milyar ile Lady Gaga takip ediyor.[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]RIHANNA ANNE OLMAK İSTİYOR[/align]

[align=center]RihannaAnne.jpg

[/align]

[align=center]Chris Brown ile tekrar biraraya gelen güzel şarkıcı Rihanna’nın yeni planı, anne olmak.

Chris Brown ile yaşadığı ilişki basında geniş yer alan Rihanna, bir dergiye verdiği röportajında, önümüzdeki 5 yıl içinde bir çocuk sahibi olmak istediğini ve babasının da muhtelemen Chris Brown olacağını söyledi.[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Menajerinin bi lafini hatirliyorum. Adam surekli sarki yapmaliyiz piyasada kalmaliyiz gibisinden bir seyler demisti cok net hatirliyorum.

Bence cok mantiksiz, cidden coluk cocuga karisip soyle 2 sene bile olur ara vermeli yani.. Bomba gibi doner, simdi sarki yapiyor bana cok normal geliyor yani hit gibi gelmiyor :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...