İçeriğe atla

Madonna'nın 2000'lerde Çıkardığı Albümlerden En Beğendiğiniz Hangileri ?

Mustafa

Madonna'nın 2000'lerde Çıkardığı Albümlerden En Beğendiğiniz Hangileri ?  

12 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

[align=center]2000 / Music

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

2003 / American Life

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

2005 / Confessions on a Dance Floor

Gizlenmiş İçerik

2008 / Hard Candy

Gizlenmiş İçerik

2012 / MDNA

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ohoo hangi birini sayayim ama sunu soyleyeyim American Life gibi bir album daha gelmedi muzik piyasasina.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

1 - American Life

2 - Confessions on a Dance Floor

dedim. Bana kalsa 2000'lerde yayinladigi tum albumler basarili. Bir tek Hard Candy albumune uzagim, orda dinlemedigim sarki cok.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hard Candy hariç tüm dediklerine katılıyorum

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 5 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...