İçeriğe atla

Finlandiya 2013 : Krista Siegfrids - Marry Me

Uğur

PUANINIZ?  

1 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• 3 hafta sonra...
  • 4 hafta sonra...

Son katıldıkları temsilcileriyle gönderdikleri şarkıyı ben sevmiştim ama ESC'de pek iş yapmadığının kanaatindeyim. Rock şarkılarda gayet başarılılar. Bir de öyle denesinler bence

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Ne olur yine rockla gelin ya.Tamam tanınmamış olsun,Apocalyptica hayallerimden vazgeçtim ben.Ama allana kitabına özledik,bunlar nedir ya.Özellikle şu İsveçli kız ._.

O kız isveçli değilki swedish speaking finn

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ne olur yine rockla gelin ya.Tamam tanınmamış olsun,Apocalyptica hayallerimden vazgeçtim ben.Ama allana kitabına özledik,bunlar nedir ya.Özellikle şu İsveçli kız ._.

O kız isveçli değilki swedish speaking finn

Gizlenmiş İçerik

FinnoSwede diye biliyorum ben onların olayını

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20"> her neyse şarkısı güzeldi ama pek bayıktı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 5 hafta sonra...
  • 4 hafta sonra...

[align=center]Finlandiya: UMK 2013 Kuralları Açıklandı[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]‘Uuden Musiikin Kilpailu’nun bu yıl da Finlandiya’nın Eurovision temsilcisini belirlemek üzere düzenlenen sistem olduğu duyuruldu. Yarışmaya şarkı kayıtları 3 Eylül’de başlayacak, 16 Eylül 2012′de ise sona erecek. UMK Büyük Finali Şubat 2013′te gerçekleştirilecek.

YLE yarışmaya katılacaklar için birtakım kurallar açıkladı. Bu kurallara göre bir sanatçı birden fazla şarkıyla yarışmada yer alamayacak, ancak aynı kural şarkı yazarları için geçerli değil. Şarkı yazarları birden fazla şarkıyla UMK’de yer alabilirler. Bir diğer önemli kural ise sanatçı ya da şarkı yazarlarından en az birinin Finlandiya vatandaşı ya da Finlandiya’da kalıcı olarak yaşaması zorunluluğu.

Bir sonraki aşamaya geçecek şarkı ve sanatçıları YLE tarafından oluşturulan jüri belirleyecek.

Dijital kayıtlar yle.fi/umk adresi üzerinden ya da;

UMK2013

YLE Kulttuuri

PL 86

FI-00024 Helsinki

adresine posta yoluyla yapılabilir.[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]FİNLANDİYA YENİ SEÇİM YÖNETİMİYLE GELİYOR ![/align]

Finlandiya 2013 Eurovision şarkı yarışması için temsilcisini ulusal finalle belirleyecek ama bu ulusal final'de halk oylamaya katılmayacak.Jüri üyeleri uzman müzisyenler ve müzik uzmanları tarafından oluşacaktır. 27 Aralık Perşembe günü başlayacak olan UMK Ulusal finalinde Final gecesi 9 Şubat'ta gerçekleşecek.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Halk oylaması olmadan Ulusal Final mi olurmuş.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/unsure@2x.png 2x" width="20" height="20">

eveeet

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20"> çok kötü ne bu ya

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/wacko@2x.png 2x" width="20" height="20">
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Bu sene tatlı bir kadını yolladıklarına göre kesin böyle bi biraz serte kaçan rock şarkı ile gelecekler benden söylemesi

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...