İçeriğe atla

yabancı dizi Pasion Prohibida

Misafir

Pinlenen İletiler

Evet :D Latin Firdevs'in ses tonu alakasız ama çok cırt bi sesi var evin içinde ''Katiaaaa katiaaaa'' diye bağırınıyo :D

Bizim matmazel çok asildi bide, bu dip boyası gelmiş latin matmazel atın gününe gitti gitcek o derece bi avamlığı var.

Bu kız Nina mı Nihal mi? :D

carmen-aub.jpg

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Geçen hafta final yaptı ancak izleyebildim... Tek kelimeyle berbattı. Diziyi çok sevdim ama finali olmamış... Klasik pembe dizi finali yapıcaz diye içine etmişler.. Bianca öldüğüyle kaldı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 6 ay sonra...

Bianca öldü 6 ayönce... Kendini vurarak.. Biancayı canlandıran sanatçı Monica Spear da 12 saat önce... Adi bi hırsız tarafından vurularak.

Hem de 5 yaşındaki kızının önünde arabalarının içinde kocasıyla birlikte öldü Monica. Hayrandım ben ona..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra...

6 ocak 2014te venezuela tatili dönüşü arabalaro bozuldu. Soyguncular sarmis etrafini bunlar arabayi kitleyip polisi aramislar. Önce monicayi sonra kocasini arabada öldürüp sonra kizini bacagindan vurmuslar.

En ilginc olaylardan biri de 6 ay önce pasion prohibida finalinde bianca karakterinin kendini vurdugu yerden gögsunden vurularak öldü monica spear.

Ondan kalan son video öldürülmeden 4 saat önce cektigi tatil videosu.. instagramda

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...