İçeriğe atla

NE-YO VE CELINE DION DÜETİ

Mustafa

Pinlenen İletiler

[align=center]NE-YO VE CELINE DION DÜETİ[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

[/align]

[align=center]Ne-Yo, Celine Dion ile bir düet yapacağını açıkladı.

Yeni albümü için hazırlıklara devam eden Ne-Yo, farklı bir deneyim olması açısından Celine Dion ile düet yapmanın kendisini çok mutlu ettiğini ve Celine Dion için bir şarkı yazdığını söyledi.[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 7 ay sonra...

[align=center] Ne-Yo ve Celine Dion ortaklığı

[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/align]

[align=center]"Loved Me Back To Life" adlı yeni albümünü yayınlamaya hazırlanan Celine Dion, "Incredible" adlı şarkıda ünlü rapçi Ne-Yo ile çalıştı.

Celine Dion ile çalışmanın kendisi için büyük bir onur olduğunu ancak hiç de kolay olmadığını söyleyen Ne-Yo, Dion'un çok başarılı bir ses olduğunu, yeni albümünse çok yenilikçi ve kolay dinlenebilir, başarı dolu şarkılardan oluştuğunu söyledi.[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben bu adamı hiç sevemedim bu adamın içinde olduğu şarkıları dilemek bile istemiyorum nedense

Oyle deme. Turn Around

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben bu adamı hiç sevemedim bu adamın içinde olduğu şarkıları dilemek bile istemiyorum nedense

Oyle deme. Turn Around

Gizlenmiş İçerik

o kazandığın şarkıların arasında en kötüsü bence

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Oyle deme. Turn Around

Gizlenmiş İçerik

o kazandığın şarkıların arasında en kötüsü bence

Gizlenmiş İçerik

Shut up! R u crazy man? Ha?

Gizlenmiş İçerik

Soner rekor bekliyodu ondan.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben 2-3 bişey vermiştim

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...