İçeriğe atla

Demet Akalın Fan Club

Enes

Pinlenen İletiler

[align=center]Demet Akalın Hamile...

[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/align]

[align=center]"Kocaya Müjde Vermeye Gör"...

Her fırsatta anne olmak istediğini dile getiren ünlü şarkıcı, dün akşam hamile olduğunu öğrendi. Mutlu haberi alan eşi Okan Kurt da evlerinin bahçesinde zıplayarak havuza atladı. Akalın da eşinin bu telaşını cep telefonuyla kaydetti ve twitter'da "Kocaya müjde vermeye gör" notuyla paylaştı.[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Oha ben de bugun Vine'da gordum kocasi havuza atliyodu.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Cidden kalabilmis mi sonunda? Onca hormon ilaci, o ilaclarla beraber alinan kilolar ise yaramis demek ki. Sevindim.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Heralde dol satin aldi yoksa demet kisir ahahaha

Yarildimmmmmmmmmm

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Tasiyici anne olayina basvurmamistir herhalde ya. Hormon ilaclari kullaniyodu bi suredir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kizi olacakmis. 41 yasina geldi, cok riskli bir dogum olacak buyuk ihtimal. Eger kicini kirip evde oturmaz, o konser senin o festival benim gezerse Seren gibi dusurur bu da.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kizi olacakmis. 41 yasina geldi, cok riskli bir dogum olacak buyuk ihtimal. Eger kicini kirip evde oturmaz, o konser senin o festival benim gezerse Seren gibi dusurur bu da.

Gizlenmiş İçerik

[align=center][video=youtube]
[/align]
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

[align=center]Albümün son klibi "Nasip Değilmiş" Yakında[/align]

[align=center][video=youtube]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]Söz: Günay Çoban

Müzik: Niran Ünsal

Düzenleme: Erhan Bayrak

Yönetmen: Tamer Aydoğdu[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu da her kocasiyla klip cekmese olmayacak.

Gizlenmiş İçerik

Bakiniz : Pembe Dizi (O kocasi cok harikaydi ama salak kacirdi elinden)

Sarki Ozcan Deniz coveri bu arada, zaten sarkida Demet'e de Ozcan eslik ediyor, duet bu.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Cem bu konunun başlığını Demet Akalın Fan Club olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...