İçeriğe atla

Demi Lovato Fan Club (Lovatic)

Volkan

Pinlenen İletiler

[align=center]Glee'nin 5. sezonunda cover olarak seslendirilen şarkılardan birinin Heart Attack olduğu iddia edildi.

[video=youtube]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Ben bu iddiayı inandırıcı bulmadım, sesler hiç tanıdık değil, daha çok karaoke üzerine amatör bir çalışma gibi duruyor.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...

[align=center]yerim ben bu kızı

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

onların yıllar önce yaptıkları neydi acaba

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/huh@2x.png 2x" width="20" height="20"> bu yorumu oku lütfen

http://eurovisiontime.com/forum/konu-Demi-Lovato-Fan-Club-Lovatic.html?pid=109724#pid109724

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bana ergen dedi çevremde yıllardır Demi hayranı olan kişiler var hani ben sevmiyorum o kadar şarkılarınıda dinlemiyordum TSCde Demi ile yarışana kadar ben bu fanlarıyla uzun uzun Demi hakkında konuştum dersanede okulda okul çıkışlarında tenefüste hatta boş derslerde bile konumuz Demi oldu hakkında tüm bilgilere sahibim desem yeterli olur daha küçücük 4 aylık bir bebekken babası terk etti sonra Barney seçmelerine katıldı ve kazandı ailesinin parası yoktu Demi ile hep dalga geçtiler Demi yıllarda tedavi gördü en sonunda bir rock yıldınıza aşık oldu onun için canını verecek kadar seviyordu şarkıcı oldu onun için rock şarkılar yapmaya başladı saçlarını siyah falan yaptı her şeyini değiştirdi ama Joe değerini bilemedi ve ayrıldı Demi ona yapılan tedavilere gitmemeye başladı müdahaleri istemiyordu dansçısıyla kavga etti Demi böyle bir şey yaşamıştı ama kimse bilmiyordu fanları bile onu korumayı bırakınca bunları söylemeye başladı Demi öyle iki üç şarkıcı gibi değil yıllarca kolundaki kesikleri gösterdiler kimse sormadı nedenini sadece yargıladılar onu hatta bende dedim kaç kez salak mıdır nedir falan diye ama bunların videoları falan var sonradan uydurulmuş bir şey değil belgeseli falan var Stay Strong diye aç izle kim nederse desin yıllar sonra Demi Madonna kadar ünlü olacak şuanki şarkılardan en çok hak eden kişi o ama biraz onu tanımaya çalışın biraz olsun ön yargılarınızdan kurtulun sonra ona ne demek istiyorsanız diyin

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...