İçeriğe atla

2013 Eurovision Önemli Gelişme

eurovison_efe

Pinlenen İletiler

İsveçli yayıncı SVT, ''rekabetin içine hayal enjekte etmek'' istiyor!

Bu yıl Eurovision ile ilgili birçok kararı veren ve ''farklılık'' isteyen Martin Österdahl, önümüzdeki yıl yarışmada slogan kullanmama olasılığını dile getirdi.

Eurovision Şarkı Yarışması'nda 18 yıl aradan sonra gerçekleşen bir ilk!

SVT, temelleri geri alıyor! İsveç gazetelerinden biri (DN) bugün, yarışmada sadece bir sunucunun sunum yapacağını yazdı.

İsveç gazetelerinden biri ile yapılan bir röp

ortajda bu yıl sunum adına geçen yıllara göre bir tezatlığın ortaya çıkacağı söylendi.

Bildiğiniz üzere, Eurovision Şarkı Yarışması 2010, 2011 ve 2012 yıllarında üç kişi tarafından sunuldu. Ama bu yıl, en son 1995 yılında olduğu gibi Eurovision Şarkı Yarışması'nı sadece bir kişi sunacak.

İrlanda'da Mary Kennedy'nin sunduğu bir TV yayınında ''Norveç temelleri attı, Almanya ve Azerbaycan kullandı ve şimdi İsveç temelleri geri alıyor.'' cümlesi kullanıldı.

Martin Österdahl, yarışmayı sunacak o kişinin önümüzdeki günlerde açıklanacağını söyledi.

Kaynak:

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

çok eski haber farkında mısın

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

slogan konusunda bilmiyorum ama sunucu için dedim

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

slogan konusunda bilmiyorum ama sunucu için dedim

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20">

Sunucu konusunda zaten ilk aylarda İsveç tek sunucunun olacağını sezdirmişti..Ama bu sene daha çok hayali olacağını ve şov yapılacağını söylemiş Martin Österdahl...

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...