İçeriğe atla

Acun'ın teklifini neden kabul etmedi?

Mustafa

Pinlenen İletiler

[align=center]Acun'ın teklifini neden kabul etmedi?[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/align]

[align=center]Çok komik bir cevap verdi...

Biricik Suden-Mazhar Alanson çifti, önceki akşam bir yemekte Özkan Uğur ve Bilge Öztürk'le bir araya geldi.

Akşam yemeği yiyen ekip, gecenin sonunda Alanson'un aracıyla mekândan ayrıldı.

Çıkışta soruları yanıtlayan Alanson, "O Ses Türkiye yarışmasından gelen jüri üyeliği teklifini neden kabul etmediniz?" sorusuna esprili bir yanıt verdi:

'Biz üç kişiyiz (MFÖ).

Bir koltukta aynı anda üç kişi dönmez'[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hahaha

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> yanıtlarıda kendileri gibi saçma

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Gürcistan ve Hollandada gruplar var 2 kişilik

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Onumuzdeki yil O Ses jurisinde Mustafa Topaloglu olcak diyolla.

şaka?

Birinden duydum ben de bugun ama gercekligi hakkinda supheliyim.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

şaka?

Birinden duydum ben de bugun ama gercekligi hakkinda supheliyim. :D

o kadar da değil ya : ) bu arada hadise'nin programdaki hareketleri mustafa topaloğlu'ndan farksız aslında. kıro.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

şaka?

Birinden duydum ben de bugun ama gercekligi hakkinda supheliyim.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

o kadar da değil ya : ) bu arada hadise'nin programdaki hareketleri mustafa topaloğlu'ndan farksız aslında. kıro.

Bence de. Zaten 2014 icin kesinlikle bir juri degisimi olacakmis.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Jüri değişimi olmalı bence de. Hadise ayrılsın artık bu yarışmadan, işine yoğunlaşamıyo. Murat Boz ve özellikle Mustafa Sandal ve Hülya Avşar artık belli yerlere gelmiş isimler ama Hadise popüler be daha yükselmekte olan bi şarkıcı olarak jürilik yerine işine konsantre olsa onun için daha iyi olur. Diğer üç jürinin ayrılcağını sanmıyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 5 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...