İçeriğe atla

Aranızda Yeniyim Herkese İyi Akşamalr

eurovison_efe

Pinlenen İletiler

• İleti 30
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Hoş geldin Efe, ben de Can.

Biraz geç yazdım ama olsun

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Forumda iyi eğlenceler..

çocuk forumu bıraktı gitti sen daha yeni yazıyorsun

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hoş geldin Efe, ben de Can.

Biraz geç yazdım ama olsun

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Forumda iyi eğlenceler..

çocuk forumu bıraktı gitti sen daha yeni yazıyorsun

Gizlenmiş İçerik

Ahaha ben yazayım da ister girer ister girmez

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çok önemli işlerim vardı bu yüzden giremedim kusura bakmayın bu arada terbiyesizlik yapmam ama çocuk forumu bıraktı diyen şahıs bir insanlar hakkında bilip bilmeden ğer bir yorum yapcaksan yorum yapma iki ben forumu bırakmam eğer bir yorum yapcaksan yazmadan önce düşün ne yazcağını olur mu.....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sonuçta sen gelip benim tanışma sayfama bir şeyler yazdın beni sinirlendirme bu yaptığın bence çok büyük bir terbiyesizlik ilk önce laf sokuyosun bilip bilmeden sonra şaka senin bu yaptığını 6 yaşındaki çocuk yapmıyor hıı bu yorumdan sonra cevap hiç yazma çünkü değersiz biri için bir alan kirlenmesin olur muu....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

efe sana yapılan bi şaka yok orda. senin forumu bırakman da çok garip değil. forumu bıraktığını düşünmesi seni neden bu kadar rahatsız etti? abarttın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

efe sana yapılan bi şaka yok orda. senin forumu bırakman da çok garip değil. forumu bıraktığını düşünmesi seni neden bu kadar rahatsız etti? abarttın.

foruma üye olup ayda 3-5 dk giren üyelerde salla kafaya takmıyorum

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

beni kıskanıyorlar

Gizlenmiş İçerik

aynen ya taktı herkes bana

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...