İçeriğe atla

Sertab Erener'den Yeni Albüm Müjdesi

Mustafa

Pinlenen İletiler

• İleti 40
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

kadın süt yerine soya sütü içiyor. bodrum'da doğal yaşıyor ama her tarafında bir şeyler yaptırıyor. nerde doğallık? ajda pekkan gibi olacak yakında.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sertab Erener gerçekten kendi kendini yok etti. Hele o Dım Dım neydi?

Bakalım son albümüyle bir şeyleri toparlar umarım. Koskoca Eurovision birincimize yakışmıyor hiç.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu arada mart 15 demiş o albüm temmuz 15'e anca çıkar hatta yıl sonu bile olabilir. sertab'ın alışkanlığı bu.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/unsure@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

[align=center]Yeni Albümün fotoğraf çekimleri geçtiğimiz pazar Cem Talu tarafından çekildi.

[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

[align=center]Sertab Erener'e Dair[/align]

[align=center]2003 yılında “Everyway That I Can” adlı şarkıyla Türkiye’ye eurovision birinciliğini getiren Sertab Erener, önümüzdeki günlerde yeni ve iddialı projelerini hayata geçirmeye hazırlanıyor.[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]Yeni albümünüzden bahsedelim...

Pop müzik albümü olacak; insanların gün içindeki tüm ruh hallerine dokunacak şarkılardan oluşuyor. Mustafa Ceceli ve Samsun Demir ile birlikte çalışıyoruz, prodüktörlüğünü ise ben yapıyorum. En geç nisan ayının başında raflarda olmasını planlıyoruz.

Albüm kayıt aşaması yorucu olduğu kadar keyifli de, değil mi?

Kesinlikle! Korkuyla karışık tereddüt de var tabii. Her ne kadar bu işi yıllardır yapıyor olsanız da “Acaba olacak mı?”, “Bu albüm bitti mi?” diye düşünmeden duramıyorsunuz. Albüm bitmesin istiyorsunuz; stüdyodan bir türlü çıkamıyorsunuz.

Bir sanat müziği albümü yaptınız...

Sanki babam, kızından böyle bir albüm bekliyormuş ama o cümleyi de hiç kurmazmış gibi hissettiğim için yaptım. “Ey Şuh-i Sertab” ona hediyeydi.

Bundan sonra da farklı türlerde müzik yapmayı planlıyor musunuz?

Klasik müzik ve opera kariyeri yaptığım için aryalar ya da müzikallerle bezenmiş başka bir albüm yapmayı istiyorum. Dünyada pop müziği yapmış kişilerin biyografilerine baktığınızda tarzlarından çok sapmadıklarını görürsünüz. Doğrusu da bu ama ben sapmaları ve şaşırtmacaları seviyorum.

Amerika’daki albüm çalışmalarınız nasıl gidiyor?

Bunlardan biri bomba gibi bir dünya projesi ama şimdilik bunun sürpriz olarak kalması gerekiyor. Diğeri ise Demir ile birlikte hazırladığımız İngilizce sözlü bir albüm. İkisinin de neredeyse ortalarına geldik.

Amerika’da bulunmaktan en keyif aldığınız bölge?

Upper West Side; evlerin daha çok olduğu, pek fazla turiste rastlamadığınız ve gerçek bir New Yorklu gibi yaşayabileceğiniz bir bölgedir.

Bulunmaktan en keyif aldığınız ülke...

Uzak Doğu benim favorim, özellikle de Japonya. Tokyo’nun Kyoto ve güneye doğru olan bölümü ile Tayland’ı çok sevdim.

Kendinizi hedeflediğiniz yerde görüyor musunuz?

İşimden çok birey olarak nerede olduğum açısından yaklaşıyorum bu soruya. Kendi hayatım, mutluluğum ve seçimlerimi doğru yapabilmek adına iyi bir yerde olduğumu düşünüyorum.

Gelecek için hedefiniz?

Şu an bahsedemediğim projeyi hayata geçirdiğimizde büyük ihtimalle “Evet! Şimdi oldu!” diyeceğim çünkü çocukluğumdan beri istediğim bir şeydi. Kendimi tanımladığım evren içinde yapmak istediğim şey o aslında.

Önemli anlarınız?

Kendimle ilgili sorular sormaya başladığım ve kendimi değiştirme cesaretini bulduğum an, ilk albümümü yapma kararını vermem ve Eurovision’u kazanmam.

Vazgeçilmezleriniz?

Araştırmak ve öğrenmek. Bu konuda ciddi bir açlığım var. Şarkı söylemek, müzikte yeni şeyler, Demir, ailem, dostlarım ve düşünmek.

Herkesin sizden bihaber olduğu bu zamanlarda neler yapıyorsunuz?

Spor yapıyorum, üretiyorum, internette zaman geçiriyorum. Gün içinde kendime dışarıdan bir ayna tutup nerede, ne yaptığıma bakıyorum. Sinemaya gidiyorum. Sevdiğim bir iki diziyi takip ediyorum.

Son olarak Türk Hava Yolları için bir jingle yaptığınızı biliyoruz. Uçağa bindiğinizde kendi sesinizi duymak size ne hissettiriyor?

Türk Hava Yolları, gittikçe büyüyen filosuyla ve başarılı servisiyle bir dünya markası olma yolunda uçarken sesimi böylesine başarılı bir markanın sesi olarak dünyaya duyurmaları benim için çok gurur verici.

“Klasik müzik ve opera kariyeri yaptığım için aryalar ya da müzikallerle bezenmiş başka bir albüm yapmayı istiyorum.”

Kemak Zırhlı / Skylife Dergisi[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aynı anda hem Sade hem İngilizce sözlü albüm hem de dünya çapında dediği proje üzerinde mi çalışıyo? Vay be

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Yalnız sevindim ingilizce albüm de çıkarıcak olmasına. Bakalım bu yeni albüm nasıl olcak tabi önce o önemli hiç single da çıkmadı albümden önce

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

2003 yılında “Everyway That I Can” adlı şarkıyla Türkiye’ye eurovision birinciliğini getiren Sertab Erener,

Hala bu şekil anılıyorsa ölsün sertab bence

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

"Painted On Water" albüm projesiylede Grammy hedefliyordu ama olmadı. O yüzden bu dünya çapındaki albümü içinde önyargılı olmak istemiyorum ama boş heves ve heyecanlara da kapılmak istemiyorum. Çıkınca görürürüz

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yepyeni

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...