İçeriğe atla

İşte Survivor adasına gidecek ünlü isimler...

Mustafa

Pinlenen İletiler

[align=center]İşte Survivor adasına gidecek ünlü isimler... [/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/align]

[align=center]Irmak Atuk

Dağhan Külegeç

Eski Milli Futbolcu Ümit Karan

Fetih 1453 filminde oynayan Cengiz Coşkun

Barış Manço'nun oğlu DJ Doğukan Manço

Atatürk'ün yaveri Hüsrev Gerede'nin torunu 4 çocuk annesi fotoğrafçı Banu Gerede Survivor'a gidiyor.

Habertürk Gazetesi muhabiri Nazenin Tokuşoğlu

Dünya Fair Play Şampiyonu Erhan Yavuz[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çok saçma isimler

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> zaten izlemediğim bir yarışma artık hiç izlemem

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu senede izlenmeyecek desenize

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/wacko@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu yarışmanın hastasıyım. Yapmak istediklerimin arasında survivor'a katılmakta vardır yıllardır. İnş. en yakın zamanda.

Gizlenmiş İçerik

Ben bu sezonun yarışmacılarını pek beğenmedim ama Nazenin Tokuşoğlu'nu destekleyebilirim. Seviyorum o kadını

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Survivor'u zevkle takip ederim ben. Ama bu yarışmacılar beni cidden sarmadı. İlk ünlüler kadrosu hoştu hatta geçen seneki de hoştu, bu kadro ne biliyim erken konuşmak gibi olmasın da Survivor'ı yarışma olarak sevenleri ekrana çeker sadece bence. Öyle "Off şu adama bayılıyorum hobaa izleyelim." durumu olmayacaktır kanımca.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 5 ay sonra...
  • 4 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...