İçeriğe atla

Turkishost'tan Uyari

Uğur

Pinlenen İletiler

Sevgili uyelerimiz,

29/7/2011 tarihinde yayin hayatina baslayan web sitemiz www.eurovisiontime.com , 28/1/2012 tarihinden itibaren forum bunyesinde yayinlanan sohbet uygulamasi nedeniyle duraklatma cezasi almistir. Alan adi saglayici sirketimiz Turkishost tarafindan yapilan bilgilendirme sonucu " http://eurovisiontime.com/forum/chatbox/message.php " adresi uzerinden yayin yapan sohbet uygulamasinin sirket sozlemesine aykiri oldugu saptanmis ve sonuc olarak sohbet uygulamasi kaldirilmistir.

Turkishost Web Hosting Sirketi'nin hizmet sozlesmesinin asagida verilen hukmune gore, sohbet uygulamasi kullanilmayacaktir.

Madde 9: Servis Sağlayıcı sunucularını kullanarak 3. şahıslara ücretsiz hizmetler (e-mail, sayaç, chat, sohbet, form, top-site, anket vb. programlar) veremez ve verilen servisleri kötüye kullanamaz. Servis Sağlayıcı, bu maddenin ihlali durumunda anlaşmayı fesih etme hakkına sahiptir.

Bilgilerinize sunulur.

Eurovisiontime.com adina kurucu

Ugur CEYLAN

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben tam bir şey itiraf ettim ve kapandı site birden. Dedim bilseydim etmezdim

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Neyse sitemize bir şey olmasında giden chat bölümü olsun.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence iyikide gitmiş çünkü ya kavga çıkıyordu yada gereksiz muhabbetler dönüyordu zaten çoğu kişi facebookta ekli ordan konuşun işte

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Chat'i ozledim.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

bende forum böyle çok sıkıcı

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

konudaki linke tıklayın özlem giderin Ben öyle yapıyorum:d Sohbet ölmedi içimizde yaşıyor

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Chat özlenmez mi ya

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/unsure@2x.png 2x" width="20" height="20"> Tabiki telefondan girenler için zor ama biz TimeTV'den konuştuk dün Soner, Göksel falan. Ordan idare edebiliriz az da olsa : )

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 9 ay sonra...

Ben tam bir şey itiraf ettim ve kapandı site birden. Dedim bilseydim etmezdim

Gizlenmiş İçerik

Neyse sitemize bir şey olmasında giden chat bölümü olsun.

Oha neyi itiraf etti ki?

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 5 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...