İçeriğe atla

Taylor Swift Fan Club

Ulaş

Pinlenen İletiler

2 günde 75 milyonu devirmiş :dogru:

Nedense bana da çok itici geliyo, şarkıları fena değil, fekat klibini beğendim

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ekşi Sözlük bildirdi; LWYMMD hangi rekorları kırdı?

Lyric Video Rekorları:

- 19 milyon izlenme ile 24 saatte en çok izlenen lyric video. (The Chainsmokers & Coldplay - Something Just Like This, 9 milyon)

- 2017'de ilk 24 saatte en çok izlenen video. (Katy Perry - Bon Appétit, 16 milyon)

- 24 saat içinde en çok izlenen 2. lyric video. (Birinci Adele - Hello)

Müzik Video Rekorları:

- 43.2 milyon ile Vevo'nun 24 saatte en çok izlenen videosu (Adele - Hello, 27.7 milyon)

- YouTube'ta ilk 24 saat içinde en çok izlenen video. (PSY - Gentleman, 38.4 milyon)

- YouTube'ta ilk 24 saat içinde en çok izlenen müzik video. (PSY - Gentleman, 38.4 milyon)

- 1 milyon beğenmeye en hızlı ulaşan kadın sanatçı, 8 saat içinde.

- Vevo 24 saat rekoru tarihinde 20 milyona, 30 milyona ve 40 milyona ulaşan ilk sanatçı. (20 milyon rekorunu Bad Blood ile kırdı, diğer ikisini son şarkısıyla.)

- Vevo 24 saat rekorunu en büyük farkla -15,5 milyon- kıran kişi. (Miley Cyrus - Wrecking Ball, 8,2 milyon farkla kırmıştı.)

- Toplamda 53 milyon ile Vevo kanalı 24 saat içinde en çok izlenme alan sanatçı. (David Bowie'nin kanalı, 51 milyon)

- 2017'de 24 saat içinde en çok izlenen video. (Kendi lyric videosunun elinden aldı, 19 milyon)

iTunes / Apple Music:

- Dünya iTunes listelerine bir numaradan girdi.

- ABD'de 30 dakika ile en hızlı bir numaraya ulaşan kadın şarkıcı. (Ariana Grande, 40 dakika)

- 2017'de dünya çapında en fazla bir numaraya ulaşan kadın şarkıcı, 93 ülkede bir numara oldu. (Rekor Ed Sheeran - Shape of You, 113 ülke)

- iTunes tarihinde bir numara olan şarkı için %94 ile en büyük satış oranı.

Spotify:

- Dünya Spotify listesine bir numaradan girdi.

- 8 milyon ile ilk gününde dünya çapında en çok çalınan şarkı.

- 3.82 milyon ile ABD Spotify'da ilk gününde en çok çalınan kadın şarkıcı. (Adele - Hello, 2.7 milyon)

ABD Radyoları:

- Radyolarda 4,228 kez çalınarak ilk gününde en fazla çalınan şarkı. (Charlie Puth - Attention, 4,067)

- 27.3 milyon ile bir günde en fazla dinleyiciye ulaşma. (DJ Khaled, Rihanna Bryson Tiller - Wild Thoughts, 19.98 milyon)

- 187 radyo ile radyo listelerine en fazla eklenen şarkı. (Justin Timberlake - Can't Stop The Feeling, 186 radyo)

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ekşi Sözlük bildirdi; LWYMMD hangi rekorları kırdı?

Gizlenmiş İçerik

Bu taylor ne ara bu kadar çok fan topladı anlamadım :meh:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bok gibi bir şarkı. Çok sağlam bir ekip var yalnız bu kadının arkasında da. Zamanında Erol Köse'nin sanatçılarının magazin olayı yaratıp, popüler olması gibi bir şey. Onla bunla kavga edip, gündemde kalıyor. Sonra da bu olaylarla ilgili şarkılar yazıp, klipler çekip, parayı kırıyor. Ne diyelim, tebrikler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Zamanında Erol Köse'nin sanatçılarının magazin olayı yaratıp, popüler olması gibi bir şey.

İmzamı atıyorum :dogru:

Şarkıyı ben de beğenmedim ayrıca :felfecir2:

Klibi de fazla abartmışsınız :kesinoyledir:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Look what you made she do! Taylor Swift, Reputation albümündeki bazı anahtar sözleri lisansladı.

Gizlenmiş İçerik

"The old Taylor can't come to the phone right now" ve albümde yer alan birçok söz için lisans başvurusunda bulunan Taylor'ın bu sözleri satışa çıkartacağı yeni ürünlerinde kullanacağı söyleniyor.

reputation, 10 Kasım'da çıkacak.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...