İçeriğe atla

Taylor Swift Fan Club

Ulaş

Pinlenen İletiler

[align=center]TAYLOR SWIFT BİLET REKORTMENİ OLDU

[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/align]

[align=center]"Red" turnesi kapsamında dünyayı gezen Taylor Swift, Amerika konserinde bir rekora imza attı.

Los Angeles’in en ünlü ve en büyük konser alanında konser veren sanatçı, en hızlı tükenen bilet rekorunu kırdı ve böylece daha önce Madonna ve Justin Timberlake’e ait olan satış rakamlarının üzerine çıkmış oldu.[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]Taylor Swift ve Jennifer Lopez düeti! İkili, Swift'in Red Tour kapsamında Los Angeles'da verdiği konserde Lopez'in 2002 yılındaki hit şarkısını seslendirdi: Jenny From The Block[/align]

[align=center][video=youtube]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

[align=center]SAHNEDEN STÜDYOYA

[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]“Red” adını verdiği dünya turnesi kapsamında, geçtiğimiz hafta gerçekleştirdiği bir konserinde Jennifer Lopez’i sahne davet eden Taylor Swift, Jennifer Lopez’in yeni albümüne konuk oluyor.

Birlikte seslendirdikleri “Jenny From The Block” şarkısıyla çok beğenilen ikili, Jennifer Lopez’in yeni albümü için birlikte bir şarkı seslendireceklerini açıkladı.

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

[align=center]Red Albümünün Yeni Single'ı[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center][video=youtube]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]Lorde, Taylor Swift İçin Söylediklerinden Pişman Oldu

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

[/img]

Lorde geçtiğimiz günlerde Selena Gomez hakkında konuşup, onu kadınları küçük düşürmesiyle suçlamıştı. Yine geçenlerde yaptığı bir röportajında, Lorde, genç kızlar üzerinde bıraktığı etkiyle, Taylor Swift'in bıraktığı etkiyi karşılaştırıp, şu sözleri söylemişti:

Taylor Swift çok kusursuz ve çok ulaşılamaz, ve ben bunun genç kızlarda iyi bir etki bıraktığını düşünmüyorum. Genç kızlar şöyle düşünüyor. “Asla Taylor Swift gibi olamayacağım, o zaman neden Lorde gibi olmuyorum?” Bu tamamiyle saçmalık.

Bunun üzerine resmi Tumblr hesabında hayranlarının sorularını yanıtlayan Lorde'a lostforasecond isimli bir kullanıcıdan şöyle bir soru geldi.

"Taylor Swift hakkında ne söylediğini açıklayabilir misin? Çünkü sanırım birçoğumuz bunu anlamadı."

Lorde'un cevabı ie şöyle oldu:

"Elbette! Sanırım biraz mahvettim ve söylediğim şey mantıksızdı ayrıca. Benim demek istediğim: Bu müzik endüstrisinde yerleşmiş önemli fiziksel mükemmellikler var, ve ben en sevdiğim sanatçıların mükemmel görünmemelerini dilerdim çünkü bence hayranlar (ben de dahil) kendilerini değersiz hissediyorlar, sanki onlar asla o kadar güzel, yetenekli veya her neyse olamayacaklarmış gibi, bu kusursuzluk, yoğun photoshop kültürünün ve bitmeyen çabaların bir sonucu. Taylor Swift benim aklıma gelen ilk insandı ki, bundan pişman oldum. O güzel görünüyor, ama bence o aslında onun diğer kusurlarını inanılmaz güçlü bir şekilde kullanıyor. Taylor Swift'in çok eşsiz bir görme gücü var, ve ben bunu takdir ediyorum. Ve bence bütün bunlar olurken bir yanlış anlaşılma vardı, insanların etkilendiği bir şey olan aşk hakkında yazmanın utanç verici olduğunu düşünüyormuşum. Düşünmüyorum! Sadece bunu yapabilmenin güçlü ve yenilikçi bir yolunu daha bulamadım, bu yüzden yapmıyorum. Ben bütün bu şeylerde daha yeniyim. Muhtemelen hayranlarıma karşı Taylor Swift kadar iyi bir rol model olamayacağım. Onu bu nedenden dolayı çok takdir ediyorum. Esasında, bu yazı, düşünmeden konuştuğum için bir özür niteliğinde. Barış!"[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]North America[/align]

[align=center]END[/align]

[align=center]Oceania[/align]

[align=center]November 29, 2013 Auckland, Vector Arena

November 30, 2013 Auckland, Vector Arena

December 4, 2013 Sydney, Allianz Stadium

December 7, 2013 Brisbane, Suncorp Stadium

December 11, 2013 Perth, NIB Stadium

December 4, 2013 Melbourne, Etihad Stadium[/align]

[align=center]Europe[/align]

[align=center]February 1, 2014 London, England, The O2 Arena

February 2, 2014 London, England, The O2 Arena

February 4, 2014 London, England, The O2 Arena

February 7, 2014 Berlin, Germany, O2 World

February 10, 2014 London, England, The O2 Arena[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

[align=center] Taylor Swift zirvede![/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]47. si düzenlenen Country Müzik Ödülleri’nde herkesi şaşırtan isim Taylor Swift oldu.

Genç yıldız geceden 3 ödülle evine dönerken Justin Timberlake’in gecede Taylor Swift hakkında söylediği övgü dolu sözler müzik çevrelerince de onaylanmışa benziyor.[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...